نکات مربوط به مقنعه

مقنعه

نکات مربوط به مقنعه

نکات مربوط به مقنعه

مقنعه در کشور ما جایگاه ویژه ای دارد ، به خاطر اینکه پوشش مدارس ، اداره جات و مکان های عمومی مقنعه می باشد. مقنعه هایی که انتخاب می کنید حتی می تواند معرف شخصیت شما باشد. پس در انتخاب آن ها دقت لازم را داشته باشید. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این قسمت از مقاله می خواهند در مورد نکات مربوط به مقنعه توضیح دهند. با ما همراه باشید.

شست و شوی مقنعه

بیشتر مقنعه هایی که ما استفاده می کنیم ، به رنگ مشکی می باشد ، به خاطر همین هم با شست و شوی مکرر ، رنگ آن به بوری می زند. شما می توانید برای شست و شوی مقنع مشکی از شوینده های مخصوص لباس مشکی استفاده کنید. این شوینده ها حاوی مواد نرم کننده هستند و لطافت مقنعه شما را باز می گردانند. برای شست و شوی مقنعه های رنگی هم می توانید از پودر های صابون و شامپو استفاده کنید. برای خشک کردن مقنعه هایتان ، هیچ وقت آن ها را جلوی آفتاب قرار ندهید.

نحوه اتو کردن مقنعه

خیلی از شما عزیزان ، مقنعه را به خاطر حفظ کردن خط اتو ، از رو اتو می کنید. در صورتی که این کار اشتباه است و با این کار رنگ مقنعه به قرمزی می زند. بهتر است همیشه مقنعه را پشت و رو کرده و سپس اتو کنید. برای اینکه خط اتوی مقنعه حفظ شود ، می توانید از یک پارچه کمک بگیرید و پارچه را روی مقنعه پهن کرده و و اتو بکشید.

متناسب با اندامتان مقنعه را انتخاب کنید

چند سالی است که مقنعه ی بلند مد شده است. اما آیا این مقنعه مناسب اندام شما است؟ مقنعه های بلند بیشتر مناسب افراد درشت اندام است و بلندی آن ، بالا تنه را می پوشاند. اما برای کسانی که لاغر هستند به هیچ وجه توصیه نمی شود. زیرا اندام ضعیف آن ها را نا متناسب نشان می دهد.

جنس مقنعه

مقنعه ، جنس های مختلفی دارد و شامل مقنعه های نخی ، پلاستیکی و کرپ است. که ما توصیه می کنیم که جنس نخی را انتخاب کنید ، زیرا این مقنعه به دلیل جنسی که دارد ، باعث تبادل هوا و حرارت می شود ، که برای جلوگیری از ریرش مو های شما نیز مناسب است. با این وجود مقنعه های پلاستیکی هم به خاطر اینکه سفت و صاف هستند طرفداران مخصوص به خود را دارند. و اما مقنعه های کرپ که بیشتر مناسب معلمان و مدیرانی است که می خواهند با جذبه دیده شوند بهتر است این نوع مقنعه را انتخاب کنند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X