مناسب ترین مانتو برای زمستان

عکس مانتو شیک

مناسب ترین مانتو برای زمستان

مناسب ترین مانتو برای زمستان

در فصل زمستان گاهی هوا به قدری خوب است که می توانیم مانتو بپوشیم. این مانتو ها می توانند  جنس ها و مدل های مختلفی داشته باشند.  توصیه ی ما به شما این است که اگر مانتو می پوشید ، در کنار آن کاپشن و یا پالتوی تان را همراه داشته باشید تا به محض سرد شدن دوباره هوا سرما نخورید. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این مقاله قرار است در مورد مناسب ترین مانتو برای زمستان توضیح دهند . با ما همراه باشید.

 

مانتو بافت

مانتو های بافت یکی از مناسب ترین مانتوهایی است که به خاطر ویژگی هایش مناسب پوشیدن در فصل زمستان است. این مانتو ها اغلب از جنس پشم اصل بافته می شوند ، این پشم ها هم می توانند پشم گوسفند باشد و هم پشم بز ، که به آن پشم کشمیری هم گفته می شود. مانتو های پشمی حدود هشتاد درصد از هوا را درون خود نگه داشته و به خاطر همین مناسب ترین مانتو در فصل زمستان می باشد. این مانتوها محکم ، بادوام و راحت هستند و طرفداران زیادی دارند. فقط کافیست به هنگام شستن مراقب آن ها باشید تا پرز نداده و گلوله گلوله نشود.

 

مانتو های مخمل

مانتو های مخمل ، مانتوهایی هستند که از پارچه ی کرک دار دوخته شده اند ، در گذشته ساختن این نوع پارچه سخت بود به خاطر همین هم جزو پارچه های لوکس و اشرافی به حساب می آمد. اما امروزه با پیشرفت صنعت ، تولید این نوع پارچه ها به مرحله ی انبوه رسیده است. پوشیدن این نوع پارچه شما را شیک و جذاب نشان داده و به خاطر وجود کرک و نگه داشتن هوا بین کرک هایش، شما را گرم نگه می دارد. شما می توانید انواع طرح دار این مانتو را در رنگ های مختلف در فصل زمستان بپوشید.

 

مانتو جیر

مانتوهای جیر یکی دیگر از مانتوهایی هستند که می توانید در فصل زمستان به تن کنید. این مانتو از پارچه ای دوخته می شوند که از پوست گوسفند و گاو تهیه می شوند ، به این ترتیب که قسمت گوشتی آن طی فرایندی به صورت مخملی در می آید. بعضی از این مانتوها دارای آستر پارچه ای هستند که به نوبه ی خود باعث گرم ماندن شما در فصل زمستان است.

 

انواع دیگرمانتوهای زمستانی

بعضی دیگر از مانتوها دارای جنسی ضخیم هستند ، مثل گاباردین ، کتان ، اشبالت (چرمی است شبیه جیر که از ورقه ورقه کردن چرم های ضخیم گاوی به دست می آید) ، فاستونی ضخیم و … . شما می توانید این نوع مانتوها را برای زمستان بپوشید. نوع تنگ این مانتوها در به گرم تر ماندن بدنتان کمک خواهد کرد. البته پوشیدن لباس گرم از زیر مانتو هم تاثیر بسزایی در گرم ماندن شما خواهد داشت.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X