اصول شیک پوشی خانم ها در فصل زمستان

شیک پوشی

اصول شیک پوشی خانم ها در فصل زمستان

اصول شیک پوشی خانم ها در فصل زمستان

با آمدن پاییز و زمستان و سرد شدن هوا همیشه تضادی آشکار بین شیک پوشی و گرم شدن در هوای بیرون بوجود می آید. پوشیدن لباس های حجیم و پشمالو هم وقت گیر و خسته کننده است و هم میتواند تیپ هر خانم شیک پوشی را به هم بزند. اما چه کنیم در هوای سرد هم شیک باشیم و هم حجم زیادی لباس با خود جا به جا نکنیم ؟شیک پوشی خانم ها نکاتی مهم برای شیک پوش بودن خانم ها در فصل پاییز و زمستان را در این مطلب بخوانید:

پوشیدن لباسی به رنگ سفید

یک زمانی اگر در فصل زمستان لباسی پوشیده می شد که به رنگ سفید بود در عرصه مد و فشن یک اشتباه فاحش تلقی می شد ولی امروزه یکی از روش های جذابیت پوشیدن لباس هایی به رنگ سفید است. پوشیدن لباس هایی همچون شال و کلاه و پالتو و دیگر اکسسوری های سفید رنگ باعث می شود که همه خیال کنند لباس های شما گران قیمت است و این یکی از راه های جذاب تر به نظر رسیدن شما می باشد. برای اینکه استایل شما زیباتر دیده شود بهتر است برای تمیز نگه داشتن لباس و کفش سفید خود دقت بسیاری داشته باشید. هرچقدر لباس شما تمیزتر باشد به همان اندازه استایل شما جذاب تر به نظر خواهد رسید.

پالتو سفید زنانه

پوشیدن کت های جیر

استفاده از کت های جیر مخصوصاً آنهایی که کمی کوتاه هستند در استایل خوب داشتن بسیار موثر است. در مورد کت های کوتاه بهتر است به سراغ مدل هایی که آستر پشمی دارند بروید و به این طریق تیپ خود را ارتقا داده و جذاب تر دیده شوید.

کت جیر زنانه

استفاده از کمربند بر روی پالتو

برای اینکه بتوانید زیبایی استایل خود را به همه نشان دهید بهترین کار این است که از یک کمربند بر روی پالتوی خود استفاده کنید. زمانی که از یک کمربند بر روی پالتوی خود استفاده می کنید این کار باعث می شود خط کمر شما بهتر دیده شده و اندام شما کشیده تر و متناسب به نظر برسد. آندسته از افرادی که قد کوتاهی دارند بهتر است از کمربند های باریک تر کمک بگیرند و قد خود را بلند تر از آنچه که هست نشان بدهند بنابراین در استایل خود کمربندهای مناسب را فراموش نکنید. برخی از خانم ها نمی دانند که چه کت هایی را می توانند بی دغدغه در فصل سرد بپوشند. ما چند مدل از این کت ها را معرفی می کنیم تا با انتخابی خوب به استایلی شیک و زیبا دست پیدا کنید.

پالتو کمردار

کاپشن های خزدار زنانه

در روزهایی که هوا بسیار سرد است می توانید از کاپشن های خزدار زنانه استفاده کنید. این کاپشن ها به علت سنگینی ای که دارند حسابی گرم بوده و باعث جذابیت شما خواهد شد.

کاپشن خزدار

پوشیدن کت های جین

آن دسته از خانم هایی که به دنبال تیپ اسپرت هستند می توانند از کت های جین کمک بگیرند. این کت ها بسیار بادوام تر از سایر کت های زنانه هستند و در تمامی فصول می توان از آنها بهره مند شد.

کت جین

پوشیدن کاپشن های پفی

یکی از لباس هایی که مناسب هوای سرد بوده و باعث جذابیت شما می شوند کاپشن های پفی یا همان کاپشن های بادی هستند. این کاپشن ها موجب جذابیت خانم ها بوده و برای هوای سرد گزینه بسیار مناسبی به حساب می آیند.

کاپشن پفی

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X