اصول لباس پوشیدن افراد لاغر اندام

لباس مناسب برای خانم های لاغر اندام

اصول لباس پوشیدن افراد لاغر اندام

اصول لباس پوشیدن افراد لاغر اندام

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان، بیشتر لباس هایی که طراحی و دوخته می شود برای افراد درشت اندام و یا با اندام متناسب است، به خاطر همین کسانی که لاغر هستند با مشکل مواجه می شوند. ما در این مقاله می خواهیم در مورد اصول لباس پوشیدن افراد لاغر اندام را برای شما توضیح دهیم تا دیگر نگران لاغری خود نباشید. البته توصیه ما به شما این است که در اولین گام به یک مشاور تغذیه مراجعه کرده و آزمایش تیروئید بدهید، تا خدای ناکرده مشکل نداشته باشد. اما اگر سیستم بدنتان لاغر است ، بهتر است که این مقاله را دنبال کنید.

لباس های گشاد و حتی چسبان نپوشید

بعضی از افراد لباس گشاد می پوشند تا لاغر بودن و ضعف بدنشان را پنهان کنند. در صورتی که این کار اشتباه است و بیشتر لاغر نشان شان می دهد. پوشیدن لباس های چسبان نیز، اندامتان را کاملا مشخص می کند. پس همیشه لباس ها را متناسب با سایز خود انتخاب کنید.

سر شانه لباس تان گشاد و بزرگ نباشد

بزرگ بودن سرشانه و افتادن آنها روی شانه هایتان، اصلا خوب نیست و نامتناسب نشانتان می دهد. ولی متاسفانه بزرگ بودن سرشانه به تازگی وارد عرصه مد شده است . این نوع لباس حتی برای افراد درشت اندام خوب نیست.

نوع شلوار

شلوار هایی که تنگ و چسبان و در اصطلاح لوله تفنگی هستند، برای شما اصلا خوب نیست . این شلوارها جزئیات پاهای شما را معلوم می کنند و آن را شبیه لوله نشان می دهند.

پوشیدن کت

پوشیدن کت تاثیر بسزایی در درشت نشان دادن شما دارد. در قسمت سرشانه کت، اپل وجود دارد. این اپل باعث می شود که سرشانه هایتان بزرگ و خوش فرم تر دیده شود.

پوشیدن پالتو

اگر می خواهید پالتو بپوشید، سعی کنید آن را از روی کت بپوشید. این کار باعث می شود که درشت و خوش فرم دیده شوید. البته به جای کت می توانید از لباس هایی که دارای بافت درشت هستند ، نیز استفاده کنید.

لباس روشن و طرح دار

پوشیدن لباس های روشن باعث می شود که بازتاب نور بیشتر شده و شما درشت تر به نظر برسید. همچنین لباس های طرح دار باعث پرتر دیده شدن شما بدنتان می شود. استفاده کردن از لباس هایی با طرح راه راه افقی بسیار خوب است.

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X