اصول انتخاب لباس زنانه طرح دار

لباس طرحدار

اصول انتخاب لباس زنانه طرح دار

اصول انتخاب لباس زنانه طرح دار

بنا به گزارش کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان ، طرح روی لباس یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه شود . چون این طرح ها هستند که شما را زیباتر نشان می دهند ، آنها حتی می توانند فرم بدنتان را به شکل دیگر نشان دهند. حتی نوع شخصیت شما در انتخاب طرح های لباستان مشخص می شود . در این مقاله اصول انتخاب لباس زنانه طرح دار به شما توضیح داده می شود.

کدام طرح برای بدنتان بهتر است

وجود طرح روی لباس باعث می شود که توجهات به این سمت از بدن شما بیشتر شود بنابراین افرادی که دارای اندام درشت هستند سعی کنند که لباس هایی که ساده هستند را انتخاب کنند. مثلا اگر شما دارای بالاتنه ی بزرگی هستید از لباس هایی که طرح های درشت دارند استفاده نکنید . افرادی که لاغر اندام هستند نیز ، نباید از طرح های خیلی درشت استفاده کنند به خاطر اینکه این طرح بدن شان را بد فرم نشان می دهند.

طرح های چهارخانه

طرح های چهارخانه یکی از متداول ترین انتخاب ها برای طرح لباس هستند . اگر اندازه این چهارخانه ها بزرگ باشد برای خانم های لاغر اندام مناسب تر می باشند زیرا بدن آنها را پر تر نشان میدهد.

طرح های گلدار

اگر می خواهید لباسی را انتخاب کنید که دارای طرح گل است دقت کنید که طرح این گلها زیاد درشت نباشد ، زیرا باعث بد فرم دیده شدن شما می شود . به جای آن از طرح با گلهای کوچک استفاده کنید که شیک تر نیز هستند.

طرح های ریز و درشت

اصولا هرچقدر طرح های لباس تان ریزتر باشد بدن شما را پرتر نشان می دهد ، پوشیدن لباس های دارای طرح درشت نیز سایز بدن تان را بزرگ تر نشان می دهد . پس انتخاب طرح با اندازه ی متوسط بهترین انتخاب می باشد.

طرح های مختلف در کنار هم

حتما گاهی دلتان می خواهد از دو لباس که طرح های مختلف دارند در کنار یکدیگراستفاده کنید ، بهتر است در این مواقع لباسی را انتخاب کنید که طرح آن متناسب با طرح لباس دیگرتان باشد . مثلا اگر پیراهن سفید با طرح چهارخانه ی قرمز به تن کرده اید حتما از دامن سبز رنگ با چهار خانه های سفید و سبز استفاده کنید.

طرح های خال خالی

لباسی که دارای طرح خال خالی است بیشتر توسط دختران انتخاب می شود . بهترین رنگ برای پارچه های خال خالی، پس زمینه ی سرمه ای با خال های سفید و یا پس زمینه ی کرمی با خال های قهوه ای می باشد . فقط به خاطر داشته باشید که لباس با طرح خال خالی را حتما با اکسسوری های ساده استفاده کنید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X