انتخاب لباس مناسب برای مراسم خواستگاری

لباس مناسب برای خواستگاری

انتخاب لباس مناسب برای مراسم خواستگاری

انتخاب لباس مناسب برای مراسم خواستگاری

همه دختر خانم ها دوست دارند در مراسم خواستگاری زیبا، مرتب و منظم دیده شوند. به خاطر همین هم وسواس زیادی برای انتخاب لباس به خرج می دهند. البته ما به آنها حق می دهیم، چون اولین برخورد و این که بتوانند نظر دیگران را به خود جلب کنند بسیار مهم است . کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان ، پیشنهاد هایی برای انتخاب لباس مناسب برای مراسم خواستگاری را به شما ارائه می دهند. با ما همراه باشید.

ساده پوشی

در وهله اول سعی کنید لباس ساده به تن کنید، پوشیدن لباس هایی که برای سایر مجالس استفاده می کنید، به نظر مناسب نیست. زیرا اغلب این لباس ها برای مراسم مختلف مثل عروسی طراحی شده اند و ممکن است تنگ باشند یا اینکه رنگ آنها به گونه ای است که مناسب مجلس خواستگاری نیست. همین که لباس شما مرتب و تمیز باشد کافی است. در زیر چند لباس برای شما معرفی می کنیم که می توانید از این لباس ها استفاده کنید.

کت و شلوار خواستگاری

اگر شما یک دختر چادری نیستید و یا اینکه دوست ندارید که در مراسم خواستگاری چادر سرتان کنید، توصیه می کنیم از یک کت وشلوار کاملا پوشیده استفاده کنید. پوشیده بودن لباس تاثیر بسزایی در جذاب دیده شدن شما دارد. فقط سعی کنید که این کت و شلوار سایز بدنتان باشد. زیرا تنگ بودن لباس به همراه فشار و استرسی که دارید، حس بدی را در شما ایجاد می کند. گشاد بودن لباس هم بدن شما را نامتناسب نشان می دهد. شما می توانید به جای کت و شلوار از شومیز و شلوار نیز استفاده کنید.

کت و دامن

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید کت و دامن بپوشید، پیشنهاد ما به شما این است که حتما از یک ساق و یا ساپورت ضخیم که پاهایتان را معلوم نباشد، استفاده کنید. این کت و دامن را می توانید بر اساس فرم بدن خود انتخاب کنید. به این صورت که اگر درشت اندام هستید بهتر است از رنگ های تیره تر و اگر لاغر اندام هستید از کت و دامن های روشن و حتی طرح دار استفاده کنید.

چند نکته

یادتان باشد كه در این روز باید خودتان باشید. یعنی سعی كنید آنچه هستید و خواهید بود به فرد مقابل نشان دهید. مثلاً دختر خانم محترم اگر چادری هستید در این مراسم هم چادر سر كنید. اگر به جای چادر از پوشش های دیگر استفاده می كنید در مراسم خواستگاری نیز از پوشش متداولتان بهره ببرید.

سعی كنید در این مراسم از لباس های رسمی، ساده و راحت استفاده كنید. پوشیدن لباس های غیر رسمی و جلف، تنگ و چسبان و… در شب خواستگاری نه تنها شایسته مقام و شان شما نیست بلكه نگاه خانواده و فرد مقابل را نسبت به شما تغییر می دهد.

مدل و رنگ لباسی كه برای این شب انتخاب می كنید باید متناسب با سن و اندام شما باشد.

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X