پیشنهادهایی برای ست کردن لباس سرمه ای

ست کردن لباس سرمه ای

پیشنهادهایی برای ست کردن لباس سرمه ای

پیشنهادهایی برای ست کردن لباس سرمه ای

یکی از رنگ‌های پرکاربرد در لباس‌های زنانه سرمه‌ای است. سرمه‌ای یک رنگ تیره با ته مایه‌های سرد آبی و خنثی است که شاید شما را یاد لباس‌های مدرسه می اندازد. اما در حال حاضر این رنگ از شیک‌ترین و امروزی‌ترین رنگ‌ها به شمار می‌رود که می‌تواند جایگزین مناسبی برای رنگ مشکی باشد. این رنگ پتانسیل بالایی برای استفاده شدن در لباس‌های شیک روزمره دارد. پیشنهادهایی برای ست کردن لباس سرمه‌ای را در این مقاله بخوانید. 

سر تا پا سرمه‌ای بپوشید

برخلاف بیشتر رنگ‌ها مثل قرمز و زرد این رنگ به همه می‌آید، چه افرادی که پوست روشن دارند و چه افرادی که پوست تیره دارند می‌توانند از سرمه‌ای برای رنگ لباس‌های اصلی خود استفاده کنند. چون این رنگ هم مزایای مشکی را دارد یعنی دیر کثیف می‌شود و اندام را لاغر نشان می‌دهد و هم مشکلات رنگ مشکی را ندارد و شما را جوان‌تر نشان می‌دهد. علاوه بر این همه اجزای لباس از کیف و مانتو گرفته تا شال و کفش را می‌توان در این رنگ به راحتی تهیه کرد.

با سرمه‌ای چه رنگ‌هایی بپوشید؟

برای ایجاد جلوه و جذابیت بیشتر در کنار رنگ سرمه‌ای می‌توانید از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید. رنگ‌های هم خانواده سرمه‌ای مثل آبی روشن و متوسط و بنفش انتخاب مناسبی است. برای ساحتن ترکیب رنگ متضاد با سرمه‌ای رنگ‌های زرد و خردلی و طیف‌های نارنجی و شتری پیشنهاد می‌شود.

سرمه‌ای خود یک رنگ خنثی است و استفاده از آن با رنگ‌های خنثی دیگر مثل طوسی و قهوه‌ای ترکیب کسل کننده‌ای به وجود می‌آورد. البته استفاده از مشکی با سرمه‌ای هیچ مشکلی ندارد.

منبع : چی بپوشم

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X