ست مادر دختری – مدل ۲۰۱۸

ست مادر دختری

ست مادر دختری – مدل ۲۰۱۸

ست مادر دختری – مدل ۲۰۱۸

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، در یک مجلس زنانه پوشیدن لباس ست و مادر دختری باعث می شود که هم در چشم باشید و هم اینکه شیک به نظر برسید. شما می توانید برای مجالس و یا تولد دختر کوچکتان ، لباس هایتان را ست کنید. با این کار حتما جذاب تر به نظر می رسید و تنوعی در نحوه ی لباس پوشیدن خواهید داشت. در این قسمت از مقاله ست مادر دختری – مدل ۲۰۱۸ برای شما معرفی خواهد شد که بسته به سلیقه ی خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

لباس مناسب برای جشن تولد

شما می توانید برای جشن تولد دختر کوچکتان ، لباسی را که او دوست دارد و با رنگ دلخواهش ست کنید. لباسی که ما به شما معرفی می کنیم ، پیراهن پفی است. این پیراهن دارای یقه منحنی شکل ، آستین پفی و دامن کلوش و چین دار است. اندازه دامن این پیراهن کوتاه و بالای زانو و به رنگ بنفش  با خال های بزرگ و سفید رنگ می باشد. این لباس یک تل سر به شکل پاپیون بزرگ دارد که با پاپیون پشت کمر ست است. اگر کودک شما تازه متولد شده باشد می توانید از پیراهنی که بالا تنه ی سفید و پایین تنه ی صورتی دارد استفاده کنید.دامن این پیراهن از قسمت سینه شروع می شود و می تواند ، اضافه وزنی که در دوران بارداری در ناحیه پهلو و شکم پیدا کرده اید را از دید دیگران پنهان کند.

لباس مجلسی

ست مادر دختری برای جشن عروسی

شما می توانید در جشن عروسی دوستان و یا فامیل هایتان متفاوت دیده شوید. برای این کار می توانید پیراهن خود را با دختر کوچکتان ست کنید. مدل پیشنهادی ما استفاده از پیراهن گیپور کالباسی رنگ است. این لباس در قسمت بالا تنه پوشیده ، آستین بلند و دارای یقه ی هفت می باشد. بلندی این پیراهن متوسط و تا زانو است. برای دختر کوچکتان بهتر است از آستر استفاده کنید تا احیانا پوست او دچار خارش نشود. دامن این لباس برای دخترتان می تواند پفی و بلند باشد. 

ست مادر دختری

 

ست مادر دختری برای مهمانی های خودمانی و دورهمی

اگر به یک دورهمی و یا مهمانی دعوت شده اید باز هم می توانید با ست کردن لباس خود و فرزندتان ، همه را شگفت زده کنید. ما برای شما یک پیراهن با یقه ی دو بنده که کاملا راحت هم می باشد توصیه می کنیم. طرح پارچه این لباس می تواند خال خالی باشد ، انتخاب رنگ لباس هم بستگی به سلیقه ی شخصی شما دارد. جون این مهمانی خودمانی است لازم نیست که پیراهن تان بلند باشد. شما می توانید کیف و کفش تان را هم با هم ست کنید. تصویر چند مدل دیگر را در ریز مشاهده می کنید.

ست مادر دختری

 

ست مادر دختری

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X