انتخاب لباس عروس بر اساس فرم بدن

مدل لباس عروس

انتخاب لباس عروس بر اساس فرم بدن

انتخاب لباس عروس بر اساس فرم بدن

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، انتخاب لباس عروس یکی از حساس ترین انتخاب ها برای روز عروسی است. هرچه باشد ، قرار است با این لباس جلوی چند صد نفر که منتظر شما هستند ، حاضر شوید. پس حتما سعی کنید بهترین لباس را انتخاب کنید. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این مقاله قصد داردن در مورد انتخاب لباس عروس  بر اساس فرم بدن را برای شما توضیح دهند. با ما همراه باشید تا بهترین انتخاب را بر اساس فرم بدنی خود انجام دهید.

لباس عروس مناسب برای اندام ساعت شنی

اگر فرم بدن شما ساعت شنی است ، می توانید مدل  لباس خود را از بین این سه گزینه انتخاب کنید. در این فرم بدنی کمر باریک و اندازه ی شانه ها و دور باسن تقریبا یکی است.

مدل ماهی : این مدل دارای یقه ی دکلته ی دلبری دارد ، که به وسیله دو بند نازک لباس را نگه می دارند. این لباس تا قسمت زانو تنگ و چسبان و از قسمت زانو به پایین کلوش است. این کلوش می تواند همراه با چین و یا بدون چین باشد. بستگی به سلیقه ی شخصی شما دارد.

مدل پرنسسی : این مدل از لباس هم دارای یقه ی دکلته ی دلبری و تا کمر تنگ و چسبان است و از کمر به پایین کمی پف دارد. شما می توانید با توجه به سلیقه ی شخصی تان نوع دنباله دار و یا بدون دنباله ی آن را انتخاب کنید.

مدل استخوانی : این مدل دارای یقه قایقی است که تا قسمت بازو ها را می پوشاند ، بدنه لباس تا قسمت زانو کاملا تنگ و چسبان است و از زانو به پایین مقداری انحنا دارد.

لباس عروس مناسب برای افراد قد بلند و لاغر

عروس خانم هایی که قد بلند هستند می توانند با سه مدل ماهی ، استخوانی و پف دار خوش استایل و زیبا به نظر برسند. اگر این افراد از تور بلند استفاده کنند زیباتر هم خواهند شد.

مدل لباس پف دار : این مدل لباس می تواند دارای یقه دلبری و یا قایقی باشد. بدنه ی این لباس تا کمر تنگ و چسبان و از کمر به پایین پف دارد. مقدار این پف هم بستگی به شما دارد که پف آن زیاد باشد یا کم.

مدل لباس عروس مناسب برای افراد ریز نقش

عروس خانم هایی که ریز نقش و بسیار ظریف هستند ، می توانند از بین مدل های سلطنتی یا  empire waist  ، پرنسسی و مدل استخوانی یکی را انتخاب کنند. قابل ذکر است که مدل سلطنتی ، به مدلی گفته می شود که سینه ی آن تنگ و کمر آن بالاتر از حد معمول است و گاهی کمر لباس از زیر سینه شروع می شود و بلند است. یقه ی مناسب برای این افراد ، یقه ی گردنی ، دلبری و قایقی است.

لباس عروس مناسب برای اندام سیب

خانم هایی که دارای اضافه وزن در قسمت میانی تنه هستند ، باید لباسی را انتخاب کنند که خطوط موربی روی سینه و کمر داشته باشد. این کار باعث می شود که توجه از قسمت میانی به بالاتنه جلب شود. توصیه می کنیم که از دامن های پر و چین دار استفاده نکنید.

لباس عروس مناسب برای اندام گلابی

منظور از اندام گلابی این می باشد که قسمت پایین تنه ی بدن دارای اضافه وزن است. عروس خانم هایی با این اندام ، باید از لباس هایی که یقه ی دلبری و دکلته دارد ، استفاده نمایند. این یقه ها سینه را بازتر نشان داده و توجه را به این قسمت از بدن جلب می کند. از پوشیدن لباس های پر چین و پفی نیز حدالامکان خودداری کنید.

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X