اندازه روسری و شیک پوشی با آن

شیک پوشی با روسری + سایز روسری

اندازه روسری و شیک پوشی با آن

اندازه روسری و شیک پوشی با آن

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، یکی از پوشش هایی که در جذابیت و شیک پوشی شما می تواند تاثیر داشته باشد ، روسری است. این پوشش معمولا برای مکان های رسمی و مجالس مختلف پوشیده می شود. در این قسمت از مقاله در مورد اندازه  روسری و شیک پوشی با آن برای شما توضیح داده می شود. با ما همراه باشید.

اندازه روسری

روسری ها اندازه ها و قواره های مختلفی دارند که متناسب اندازه شان، برای مکان های مختلف پوشیده می شوند. این روسری ها اندازه های کوچک ، متوسط و بزرگ دارند ، که از نظر استاندارد جهانی ، سایز های استاندارد آن ۹۰ سانت است. این سایز ها در کشورهای مختلف متفاوت است ، مثلا در کشور ایران ، اندازه ی روسری های کوچک حدود ۱۰۰*۱۱۰ و روسری سایز بزرگ ۱۳۰*۱۴۰ سانتی متر می باشد. معمولا قواره های بزرگ آن ، طرفداران زیادی دارد ، چون راحت تر می توان آن را سر کرد و قسمت سینه و شانه را پوشاند.

روسری قواره بزرگ

این روسری به خاطر بلندی شان هم راحت هستند و هم اینکه برای محیط هایی مثل بیرون ، پارک و قدم زدن مناسب اند و در فصل های سرد  سال به خاطر بلندی و اینکه تمام سر ، گلو و سینه را می پوشاند ، گزینه مناسبی برای انتخاب می باشند ، بخصوص اگر جنس پشمی و لطیف آن را انتخاب کنید. در فصل های گرم مثل تابستان بهتر است ، نوع حریر آن را سرتان کنید. زیرا این روسری ها دارای منافذی هستند که هوا راحت تر بین موها و روسری جریان پیدا کرده و شما را خنک تر نگه می دارد.

شیک پوشی با روسری های قواره بزرگ

برای بستن روسری ها ، روش های مختلفی وجود دارد ، ساده ترین و ابتدائی روش بستن این روسری ها ، روش گره زدن است. این روسری ها به خاطر اندازه ی بزرگ شان راحت تر گره خورده و سر و گلو را می پوشانند ، البته می توانید متناسب با لباسی که می پوشید ، فرم بستن روسری تان را تغییر دهید ، مثلا اگر تیپ تان حجابی و پوشیده است ، می توانید روسری را به صورت مدل لبنانی ببندید و برای شیک تر دیده شدن استفاده از گیره ها و کلیپس های روسری که نگین های مختلفی هم روی آن ها کار شده استفاده کنید.

روسری قواره کوچک

همان طور که پیش تر هم گفته شد ، سایز روسری در کشورهای مختلف ، متفاوت است. روسری های قواره کوچکی که در فروشگاه بزرگ ایرانیان فروخته می شود ، سایز ۱۰۰*۱۱۰ است. این روسری ها حالت رسمی تری دارند و معمولا برای مراسمی مثل عقد پوشیده می شود. برای بستن این روسری ها ، گره زدن روش مناسبی نیست و بخشی از گردن نمایان می شود. بهترین روش برای این روسری این است که یک گوشه از آن را گرفته و دور گردن تان بپیچید و آن را جلوی گردن گره بزنید.

شیک پوشی با روسری های قواره کوچک

این روسری ها بهتر است با مانتوهای شیک و ایستاده از جنس گاباردین و کرپ پوشیده شده و به روش های مختلف و متناسب با نوع لباس بسته شوند. 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X