ست کردن رنگ بنفش

لباس بنفش

ست کردن رنگ بنفش

ست کردن رنگ بنفش

بنا به گزارش کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان ، بنفش ترکیبی از رنگ های آبی و قرمز است. هرچه تناژ آبی  آن بیشتر باشد رنگ بنفش سردتر و هرچقدر رنگ آن به قرمزی بزند رنگ گرم تری است. این رنگ از لحاظ روانشناسی رنگ اقتدار و قدرت است. برای آشنایی بیشتر با این رنگ و نحوه ی ست کردن رنگ بنفش با کارشناسان ما همراه باشید.

بنفش با چه رنگ هایی ست می شود؟

این رنگ با زرد ، نارنجی ، قرمز ، کرم ، سبز ، سفید ، خاکستری و مشکی ست می شود. برای مثال  برای محیط های کاری و رسمی می توانید از مانتو و شلوار خاکستری و مقنعه بنفش یا برعکس استفاده کنید.

اگر می خواهید  رنگ مشکی را با بنفش ست کنید ، باید بدانید که مشکی در کنار بنفش ست تیره بوجود می آورد. برای زیبایی بیشتر بهتر است از بنفش روشن استفاده کنید.

بنفش تیره

رنگ بنفش تیره یکی از پر طرفدارترین رنگ هایی است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند و ترکیب آن با سایر رنگ ها  می تواند ظاهر متفاوتی را برای شما ببخشد .این رنگ یکی از رنگ های خوش ترکیبی است که غالبا با بیشتر رنگ های طیف سرد و گرم ست می شود. پرطرفدارترن رنگ هایی که می توان با رنگ بنفش آن ها را ست کنید رنگ هایی مثل : سفید ، سبز ، نارنجی ، آبی ملایم ، صورتی و ترکیب رنگ بنفش با تونالیته ای از سایر رنگ های بنفش است. 

استفاده از رنگ بنفش در لباس مجلسی

کسانی که دارای رنگ پوست روشنی هستند بهتر است از بنفش تیره و کسانی که رنگ پوست شان تیره است باید از بنفش روشن استفاده کننند. با توضیحی که داده شد ، اگر خواستید از این رنگ برای لباس مجلسی خود استفاده کنید ، بهتر است فقط پیراهن تان بنفش باشد و اکسسوری های خود را سفید یا مشکی انتخاب کنید. مثلا کفش و گیره ی موهای خود را مشکی انتخاب کنید.

رنگ بنفش برای چه کسانی ممنوع است؟

پوشیدن این رنگ از لباس برای دختران نوجوان و جوان توصیه نمی شود. چون سن و سال آن ها را بیشتر نشان می دهد. به علاوه  این رنگ بیشتر توسط خانم های میانسال استفاده می شود. اگر با این توضیحات باز هم قصد پوشیدن نگ بنفش را دارید. بهتر است از تناژ های روشن این رنگ استفاده کنید.

کسانی که دارای رنگ پوست تیره و برنزه است ، بهتر است  تناژ های تیره این رنگ را استفاده نکنند. زیرا رنگ پوست آن ها را تیره تر نشان می دهد. البته پوشیدن رنگ بنفش ارغوانی ایرادی ندارد.

اگر شما هم آقا هستید و می خواهید پیراهنی به رنگ بنفش را با کت و شلوارتان ست کنید. باید بگوییم که این رنگ با کت و شلوار اصلا همخوانی ندارد و باعث نامتناسب دیده شدن ست شما می شود.  با این وجود پوشیدن کت و شلوار به رنگ بادمجانی با یک پیراهن سفید واقعا جذاب است.  توجه کردن به این نکات ریز ، هم می تواند شما را فوق العاده کند و هم این که بد تیپ نشان تان دهد.

کسانی که رنگ پوستشان به گرمی می زند بهتر است از رنگ بنفش استفاده نکنند. برای این که بفهمید رنگ پوستتان گرم است یا سرد ، می توانید از یک کاغذ سفید استفاده کرده و دستتان را روی آن بگذارید ، اگر رنگ رگ پوستتان به سبزی زد یعنی شما پوستی گرم دارید و اگر رنگ رگ پوستتان به آبی زد یعنی پوستی سرد دارید. 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X