شلوار مردانه

شلوار مردانه

غرفه شلوار

شلوار یا پای جامه پوششی است که برای پوشاندن پایین تنه ، توسط مردان و زنان پوشیده می شود. جالب است بدانید استفاده از شلوار برای اولین بار در جهان در سده شش قبل از میلاد همزمان با تاریخ ظهور اسب سواری در ایران ثبت شده است. شلوارها با توجه به اندازه فاق ، اندازه ساق ، طرح و جنس تقسیم می شود. برای مثال اگر اندازه ساق شلوار کوتاه باشد به آن شلوارک می گویند.

لازم به ذکر است ، یکی از بهترین شلوارهایی که هرگز از مد نمی افتد شلوارهایی از جنس جین ( تهیه شده از پارچه دنیم ) هستند که به دلیل دوام و تن خور زیبا طرفداران زیادی دارد. بخصوص رنگ آبی آن.

بنا به گزارش کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان از دیگر شلوارهای پرطرفدار ، شلوار کتان می باشد که مشکلات شلوار جین ( وارد کردن فشار به ران و ساق پا بر اثر تنگ بودن ، جلوگیری از تبادل هوا بین پوست و شلوار و … ) را نداشته و سازگار با پوست بدن می باشد.

شلوار مردانه (1)

غرفه شلوار مردانه (1) به مدیریت حسین دیندار ، انواع شلوار پارچه ای اسپرت و کلاسیک ( فاستونی ، غواصی ،جودون ) ، شلوار کتان اسپرت و کلاسیک ( کتان صابونی ، کاغذی ، جودون ، کجراه ) ، جین ( اسلیم فیت ، کلاسیک ، اسکینی فیت ، جین کجراه ، جین حوله ای ، جین پاورکش ) را به فروش می رساند.

قیمت کالاها : 149000 تا 249000 تومان می باشد.

محل غرفه : طبقه زیر زمین (1-) ، ابتدای سالن ، دست چپ 

تلفن تماس : 66622145 داخلی102

شلوار مردانه (2)

غرفه شلوار مردانه (2) به مدیریت سعید موحدی ، انواع شلوار پارچه ای جامه ، مطهری ( حاشیه پارچه درصد نخ را نشان می دهد )، خارجی ، کتان اسپرت و خارجی ( کبریتی ، صابونی ، کاغذی ) و شلوار جین ، شلوار راحتی و اسلش ( از جنس دورس و یا پنبه ای ) را به فروش می رساند.

برند شلوار ها در این غرفه:  فرس ، روگاچی ، پولو ، فندی ، lanqidun  ، jakamen

قیمت شلوارها : بین 99000 تا 279/000 تومان می باشد.

قیمت شلوار راحتی و اسلش: بین 69000 تا 129/000 تومان است.

محل غرفه : طبقه زیر زمین (1-) ، وسط سالن دست راست

تلفن تماس :  66622145 داخلی 121

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه