اسباب بازی

اسباب بازی

اسباب بازی

بازی کردن برای کودکان لازم و ضروری بوده و به آنها کمک می کند تا هیجانشان را تخلیه نمایند. بازی مهارت های اجتماعی ، ذهنی و قوه تخیل را بالا برده و باعث افزایش رشد جسمانی کودکان می شود. اسباب بازی وسیله ای است که این امکانات را فراهم کرده و به عنوان وسیله ای برای بازی و شکوفایی استعدادهای کودکان شناخته می شود. توانایی دیگری که اسباب بازی ها دارند سرگرمی و دورکردن مشغله های فکری بزرگسالان است.

فروشگاه بزرگ ایرانیان ارائه دهنده با کیفیت ترین و متنوع ترین اسباب بازی های روز برای تمامی رده های سنی بوده که با توجه به سن ، جنسیت ، نیاز های روحی و روانشناختی کودکان و متناسب استاندارهای جهانی به فروش می رسد.

غرفه اسباب بازی 2

غرفه اسباب بازی 2 به مدیریت علی ملا حسینی انواع مختلف اسباب بازی از جمله عروسک ، پهباد ، هلی کوپتر ، ماشین شارژی ، انواع بازی های فکری ، بازی هوش ، لگو و اکسسوری های مربوط به کودکان ( ساعت بچگانه ، جوراب ، سنجاق و … ) با نمونه برندهای ماشین golden car  –  پهباد syma  – عروسک  baby toby را به فروش می رساند که در طبقه دوم ، مجاور غرفه کودک قرار دارد. قیمت کالا ها در این غرفه بین 5000 تا 880000 تومان می باشد.

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه