کت و شلوار

کت و شلوار

کت و شلوار جزو پوشاکی است که از یک نوع پارچه دوخته شده و اغلب به طور سنتی با یک پیراهن یقه دار و یک کراوات پوشیده می شود. با پیشرفت مد علاوه بر کت و شلوارهای کلاسیک ، نوع اسپرت آن با جنس جین ، جیر و کتان وارد بازار شدند. در حال حاضر این پوشاک در جهان با برندهای معروف و مختلفی چون دامات ، بربری ، دولچه ، گوجی ، بریونی و … به فروش می رسد.

شاید تا چند وقت پیش بیشتر ایرانیان ، برای خرید کت و شلوار دنبال برندهای خارجی بودند ، تا این که با ظهور برندهایی چون هاکوپیان ، گراد ، ماکسیم و … و تن خور بسیار عالی آن باعث شد اعتماد مردان ایرانی برای پوشیدن کت و شلوار داخلی افزایش یابد.

فروشگاه بزرگ ایرانیان با در نظر گرفتن نیاز مردان برای داشتن کت و شلواری با قیمت و کیفیت عالی ، اقدام به فروش بهترین برند کت و شلوار نموده است.

کت و شلوار مردانه (۱)

غرفه کت و شلوار مردانه (۱) به مدیریت حسین دیندار ، ارائه دهنده انواع کت تک ، کت اسپرت ،کت و شلوار مجلسی ، کلاسیک و اداری با نمونه برندهای کرال ( برترین برند پوشاک ایران در سال ۹۶ و ۹۷  ،  جزو ۵ برند برتر ایران) می باشد. 

قیمت کالاها: بین ۷۸۹/۰۰۰ تا ۱/۵۵۰/۰۰۰ می باشد.

جنس پارچه کت و شلوار : پارچه های ترک ، مطهری ، جامه

محل غرفه : طبقه زیر زمین (۱-) ، انتهای سالن ، دست چپ

تلفن تماس : ۶۶۶۲۲۱۴۵ داخلی۱۰۲

کت و شلوار مردانه (۲)

غرفه کت و شلوار مردانه (۲) به مدیریت سعید موحدی ، ارائه دهنده کت تک ( با برند مرینوس ، کلین بن ، دلمونت ، وارتل ) ، کت اسپرت ، کت و شلوار مجلسی ، اداری و اسپرت با نمونه برندهای دامات ( برترین برند ایرانی ) ، کارلو ترک ، ری من ، جووانی ، کلین بن ، مرینوس و … می باشد.

قیمت کالاها: بین ۴۸۵/۰۰۰ تا ۹۹۰/۰۰۰ تومان است.

محل غرفه: طبقه زیر زمین (۲-) ، انتهای سالن

تلفن داخلی : ۶۶۶۲۲۱۴۵ داخلی ۱۲۱

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X