پیراهن مردانه

پیراهن مردانه

غرفه پیراهن مردانه

پیراهن نوعی پوشاک است که برای پوشاندن بالاتنه استفاده می شود و در اصل لباسی مردانه است و از زیر لباس رسمی ( مثل کت و شلوار ) پوشیده می شود. انواع مختلف آن با توجه به طرح ، جنس ، اندازه آستین و نوع یقه موجود می باشد. اگر پیراهن دارای طرح و نقش بوده و آستین آن کوتاه تر باشد اسپرت نامیده می شود و اگر بدون طرح ، ساده و دارای رنگ خنثی باشد ، رسمی است.

تیشرت نوعی دیگر از پیراهن مردانه است که یقه و دکمه ندارد و آستین آن کوتاه است. این نوع لباس معمولا دارای عکس های چاپی برای بیان ایده ، تبلیغات ، ترکیبی از هر دو و نوشته های هنری و قابل درک می باشد. قابل ذکر است که نوع ساده و بدون طرح آن به عنوان لباس زیر پوشیده می شود.

غرفه پیراهن مردانه (1)

غرفه پیراهن مردانه (1) به مدیریت حسین دیندار ، انوع پیراهن مجلسی ، اسپورت و راحتی، پیراهن آستین بلند و آستین کوتاه ، از جنس تترون ، ساتن ، شُمره ، لنین ، جین ، پوپلین ، کتان ، نخ پنبه می باشد.

انواع پولوشرت ، basic ( زیر کت پوشیده می شود ) ، تیشرت اسپورت و کلاسیک ( برای گروه سنی مختلف ) یقه دار ، یقه گرد ، یقه هفت در قواره کوچک و بزرگ ایرانی ، ترک و چینی، در طرح ها و رنگبندی های متنوع به فروش می رسد.

جنس تیشرت : جودون ، نخ پنبه ، لاکرا

محل غرفه: طبقه زیر زمین (1-) ، ابتدای سالن ، سمت چپ

قیمت کالاها : 60/000 تا 235/000 تومان می باشد.

تلفن تماس: 66622145 داخلی 121

غرفه پیراهن مردانه (2)

غرفه پیراهن مردانه (2) به مدیریت سعید موحدی ،انواع تیشرت ( یقه گرد ، یقه هفت ) ، پیراهن جعبه ای با طیف رنگی بالا ، پیراهن اسپرت آستین بلند ، آستین کوتاه ، طرحدار و ساده ، پیراهن کتان ، هاوایی ، جین ، پیراهن پارچه ای ( تترون ، فلور ، ساتن ) را به فروش می رساند.

برند کالاها در غرفه : روگاچی ، تامی ، پولو

قیمت پیراهن : بین 99000 تا 150/000 تومان می باشد.

قیمت تیشرت ها : بین 49000 تا 150/000 تومان است.

محل غرفه : طبقه زیر زمین ( 1-) ، انتهای سالن و وسط سالن دست راست

تلفن تماس: 66622145 داخلی 102

 

برای خرید آنلاین پیراهن مردانه از فروشگاه بزرگ ایرانیان کلیک نمایید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه