مانتو

غرفه مانتو

مانتو یا روپوش ، لباس گشادی است که روی لباس های دیگر پوشیده می شود و به عنوان پوششی اداری ، فرهنگی ، مذهبی و اجتماعی اهمیت دارد. مانتوها در محل ها و مناسبت های مختلف پوشیده شده و با پیشرفت دنیای مد و فشن تنوع بیشتری پیداکرده اند.

فروشگاه بزرگ ایرانیان ارائه دهنده بیش از دو هزار مدل مانتو ، در طرح ها و رنگ های متنوع می باشد که مطابق سلیقه بانوان و دخترانی ایرانی طراحی شده است. برای آشنایی بیشتر با غرفه های مانتو در فروشگاه ایرانیان با ما همراه باشید.

غرفه مانتو قرمز یا مانتو ۱

غرفه مانتو قرمز به مدیریت سعید مایلی ، انواع مانتو بلند و کوتاه ، جلوباز و دکمه دار مجلسی ، اداری ، اسپرت را در جنس های برنوتی ، بنتون ، نخی ، حریر ، جین ، شانتون ، کریشه ، مازراتی ، کنفی ، کتان ، تنسل ، کرپ ، کرپ حریر ، ویگاس ، ابرو بادی به فروش می رساند.

برند کالاها در این غرفه: پولی دور ، ماوی ، آصفی ، آفتاب ، رایگا ، زن روز ، ارشیا ، اشراف ، بعصت ، ستیا

قیمت کالاها: ۷۹۰۰۰ تا ۷۳۰/۰۰۰ تومان می باشد.

محل غرفه : طبقه همکف ، ابتدای سالن

تلفن تماس: ۶۶۶۲۲۱۴۵ داخلی۱۱۸

 

غرفه مانتو زرد یا مانتو ۲

غرفه مانتو زرد به مدیریت حامد ارسالی انواع مانتو اسپرت ، مجلسی و یونیفرم را در مدل های مختلف جلوباز ، دکمه دار ، پلیسه دار ، آستین کلوش ، عبایی ، دانشجویی ، مانتوهای سفید عقد را ازجنس های جین ، کرپ ، شانتون ، شانتون اندونزی ، حریر ، لمه ، برنوتی ، نخی ، مازراتی ، فیونا ، کتان و … به فروش می رساند. سایز مانتوها از ۳۶ شروع شده و  سایز بزرگ آن ها نیز وجود دارد.

برند کالاها در این غرفه: رنوس ، نگار ، سودا ، فلورانس ، کیمیا ، ژاکوب ، پارمیس ، تن پوش

قیمت کالاها : ۵۹۰۰۰ تا ۶۰۰/۰۰۰ تومان می باشد.

محل غرفه : طبقه همکف ، وسط سالن

تلفن تماس: ۶۶۶۲۲۱۴۵ داخلی ۱۲۹

غرفه مانتو بنفش یا مانتو ۳

غرفه مانتو بنفش به مدیریت اکبر حیدری ، انواع مانتو راحتی ، طبیعت گردی ، مجلس ، اسپرت ، مانتو مخصوص خانم های مسن ، مانتوهای عقد و محضری را در جنس های ، کرپ حریری ، تنسل ، حریر ، مازراتی ، شانتون ، برنوتی ، کنفی ، میکرو و … به فروش می رساند.

برند کالاها در این غرفه: لیبرال ، جی سی ، سفید ، عصر جدید ، پایدار ، برنا ، پادرا

قیمت کالاها : بین ۳۹۰۰۰ تا ۶۲۸/۰۰۰ تومان می باشد.

محل غرفه : طبقه همکف ، انتهای سالن

تلفن تماس : ۶۶۶۲۲۱۴۵ داخلی ۱۲۳

غرفه مانتو vip یا مانتو ۴

غرفه مانتو وی آی پی به مدیریت کاظم عیسی نژاد  انواع مانتو های مزونی و شیک دخترانه و زنانه ( اداری ، جلو بسته و جلو باز ، اسپرت ، مجلسی ، مانتو محضری و … ) را در فضایی بیش از ۱۰۰۰ متر مربع و در مدل ها ، طرح ها و رنگبندی های متنوع به فروش می رساند. این غرفه در مرداد ماه ۹۸ افتتاح شد و اکنون بیش از هزار مدل مانتو را به فروش می رساند.

برند موجود در این غرفه : مدوز ، ایتالیا ، سوییت لند ، پین مدا ، یاشار

سایزهای موجود : اکثر مانتو ها از سایز ۳۶ تا ۵۸ می باشند.

محل غرفه : طبقه بالای همکف ( اول )

قیمت کالاها : بین ۱۵۶/۰۰۰ تا ۵۵۰/۰۰۰ تومان می باشد.

تلفن تماس : ۶۶۶۲۲۱۴۵ داخلی ۱۱۶

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X