افتتاح مانتوسرای vip و تغییر دکوراسیون در فروشگاه ایرانیان

افتتاح مانتوسرای vip و تغییر دکوراسیون در فروشگاه ایرانیان

افتتاح مانتوسرای vip و تغییر دکوراسیون در فروشگاه ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان در راستای اضافه کردن مانتو سرای vip در طبقه بالای همکف و استفاده بهینه از فضای فروشگاه ، دکوراسیون و چیدمان فروشگاه را تغییر داد.

افتتاح غرفه مانتو + خرید مانتو مزونی + خرید مانتو ایرانی

خبرهای خوش در راه است

فروشگاه بزرگ ایرانیان با بررسی نیاز مشتری، استفاده از نظرات و پیشنهادات آن ها ، مانتو سرای vip با مدل های زیبا و متنوع را همزمان با عید سعید فطر افتتاح می نماید.

انواع مانتوهای مجلسی دخترانه و زنانه در سبک ها و برندهای مختلف، مانتوهای اسپرت و اورجینال ( طراحی شده بهترین طراحان ایرانی ) در طبقه همکف عرضه می شود.

این طبقه با فضایی یکدست ، با بیش از 1000 متر مربع و با داشتن امکاناتی از قبیل: مبلمان استراحت ، اتاق پرو با نورپردازی بهتر و هوای مطبوع ، سیستم سرمایشی و گرمایشی و … راحتی و رفاه حال مشتریان را در خرید بهتر فراهم می کند.

تغییر دکوراسیون

تغییر دکوراسیون فروشگاه بزرگ ایرانیان

امروزه اهمیت طراحی و تغییر دکوراسیون ، جذابیت ، تنوع و آرامش حاصل از آن، بر کسی پوشیده نیست.

تیم طراح داخلی فروشگاه بزرگ ایرانیان با داشتن تخصص و دانش لازم در این زمینه ، بهترین و زیباترین فضای فروشگاهی را آماده کرده است.

تغییرات و جابه جایی انجام شده در فروشگاه بزرگ ایرانیان

با تغییر چیدمان فروشگاه ، غرفه های لباس راحتی ، لباس مجلسی ، شومیز ، زیرپوش ، حوله و تن پوش ، شلوار و شال و روسری به طبقه دوم انتقال یافت.

افتتاح غرفه جدید چادر در طبقه دوم و عرضه انواع چادر لبنانی ، عربی اصیل ، دانشجویی ، سنتی ساده ، حسنی ، بحرینی و چادر نمازی جلو بسته با پارچه های کن کن ، ماهاراجه ، تریزا ، حریر اسود ، سوپر کن کن ( همزمان با شروع ماه مبارک رمضان ) از دیگر تغییرات فروشگاه است.

دلایل محبوبیت فروشگاه بزرگ ایرانیان

– فراهم کردن تمامی پوشاک مورد نیاز مشتری زیر یک سقف

– وجود کتابخانه برای استفاده بهتر از زمان

– آسانسور و پله برقی برای جابه جایی راحت بین طبقات

– عضویت در باشگاه مشتریان و تخفیف های 10 درصدی روز تولد ، سالگرد ازدواج و اهدا کارت هدیه به افرادی که امتیازشان به حد نصاب رسیده است.

– انجام قرعه کشی بین مشتریانی که شماره موبایل صحیح خود را به صندوقدار ارائه دهند.

– نمازخانه و سرویس بهداشتی مجزا برای بانوان و آقایان

– اتاق مادر و کودک و … .

در صورت داشتن پیشنهاد، انتقاد و نظرات سازنده، به سایت www.iraniansc.com و سایر شبکه های اجتماعی مانند : صفحه اینستاگرامی :iraniansc1 ، کانال تلگرامی: iranisc@ مراجعه نمایید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه