افتتاح کتابخانه در فروشگاه ایرانیان

افتتاح کتابخانه در فروشگاه + Opening a library in the store

افتتاح کتابخانه در فروشگاه ایرانیان

افتتاح کتابخانه در فروشگاه ایرانیان

فردا هجدهم آذر ماه کتابخانه فروشگاه ایرانیان با هدف خدمت رسانی به مشتریان و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

این کتاب خانه با حضور مدیران فروشگاه در نخستین روز فعالیت خود با ۱۵۰ عنوان کتاب آغاز به کار خواهد کرد.

افتتاح کتابخانه

افتتاح کتابخانه در فروشگاه ایرانیان

مشتریان در فروشگاه هایی مانند فروشگاه بزرگ ایرانیان که مجموعه ای از خدمات را ارائه می دهد، مدت زمان زیادی سپری می کنند ، ایجاد امکانات رفاهی و سرگرمی از اولویت های این فروشگاه برای رفاه حال مشتریان است.

متاسفانه یکی از دلایل عدم احساس راحتی و آرامش برای مشتریان، خسته شدن همراهان (آقایان و گاها کودکان) در زمانی است که خانم های محترم مشغول پرو کردن لباس ها و یا بازدید از غرفه های مختلف هستند.

فروشگاه بزرگ ایرانیان برای سرگرمی و آسایش این عزیزان تدابیری اندیشیده:

  • فراهم کردن وسایل بازی برای کودکان در بیرون و داخل فروشگاه،
  • ایجاد رستوران برای صرف فست فود و نوشیدنی های مختلف،
  • فراهم کردن هشت رشته پله برقی و آسانسور برای جابه جایی راحت در طبقات،
  • فراهم کردن سبد مخصوص حمل کالا،
  • سیستم سرمایشی و گرمایشی برای فصول مختلف سال،
  • سرویس بهداشتی و نمازخانه مجزا مخصوص خانم ها و آقایان،
  • سیستم CRM قوی (باشگاه مشتریان) .

یکی دیگر از این راهکارهای پیشنهادی و عملی از سوی مشتریان جهت افزایش خدمات رفاهی ، ایجاد مکانی مناسب و ارزشمند (کتابخانه) در راستای اقدامات فرهنگی است.

معرفی فروشگاه بزرگ ایرانیان

فروشگاه بزرگ ايرانيان واقع در تهران ، خیابان امامزاده حسن (ع) ، نبش لقمان حكيم ، ارائه دهنده انواع پوشاك زنانه ، مردانه و بچه گانه شامل: تمامی پوشاک چهار فصل ، انواع اکسسوری و لوازم دكوري منزل مانند كوسن ، پرده ، روميزي ، آباژور و… است.

فروشگاه ایرانیان اين امكان را براي مشتريان خود فراهم كرده است تا همراهاني كه در حين خريد عزيزانشان خسته شده اند با مطالعه كتاب روحي تازه كنند.

معرفی کتابخانه فروشگاه بزرگ ایرانیان

كتابخانه فروشگاه بزرگ ايرانيان با بيش از ۱۵۰ جلد كتاب شامل كتاب هاي داستان كوتاه، كتاب هاي اجتماعی، کتاب آموزشی مانند آشپزی، فروش و بازاريابي و… 《براي رده هاي سني مختلف》

كتاب ها فروشی نيستند اما اگر مورد پسند مشتريان واقع شوند و این عزیزان خواستار خريد كتاب مورد نظر باشند، مي توانيم با تخفيف برايشان تهيه کنیم.

اولین کتابخانه در ایران

اولين كتابخانه در بين فروشگاه های پوشاک ايرانی

اين اقدام اولين فعاليت فرهنگي در زمينه كتاب و كتابخواني در تمامي فروشگاه هاي معتبر پوشاک در سرتاسر تهران است.

با توجه به نظر کارشناسان ، محل قرارگیری قفسه کتاب و طرح آن باید به گونه ای باشد که دسترسی به کتاب ها راحت بوده و ترافیک زیادی داشته باشد.

از این رو طراحان دکوراسیون، طبقه همکف ، جلوی سالن اتاق پرو را برای این امر مناسب دانستند.

به زودی در ماه آذر، كتابخانه ايرانيان با حضور جمعي از مديران فروشگاه و با هدف اشاعه فرهنگ كتابخواني و خدمت رساني به مشتريان افتتاح خواهد شد. این فروشگاه با وجود هزينه هايي كه افتتاح كتابخانه در بردارد ، به فكر توسعه آن می باشد و از عزیزانی که علاقمند به معرفي كتاب و اهدا کتاب هستند ، استقبال می نماید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X