بیستُمین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

بیستُمین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

بیستُمین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

خرید لباس امری لذت بخش است و از نظر روانشناسی باعث تقویت روحیه و افزایش شادی و نشاط می گردد. فروشگاه بزرگ ایرانیان در آخرین دوشنبه هر ماه با ارائه تخفیف های دوشنبه بازار احساس لذت از خرید را برای مشتریانش دو چندان می کند.(بیستُمین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان).

 

 

دوشنبه بازار ، تخفیفی بدون چانه زنی

شاید برای شما هم اتفاق افتد که زمان خرید لباس از مغازه ها، برای گرفتن درصدی تخفیف چانه بزنید، این چانه زدن شما گاهی نتیجه دهد و گاهی نه.

فروشگاه بزرگ ایرانیان شرایط و امکانی را برای اعضای محترم باشگاه مشتریانش فراهم کرده است تا بدون چانه زنی در هر ماه، یک روز ( آخرین دوشنبه هر ماه ) در خرید تمامی کالاهایشان از تخفیف 10 درصدی بهره مند شوند.

در حال حاضر 19 دوره از دوشنبه بازار های این فروشگاه با استقبال و توجه بی نظیر مشتریان روبرو شده و بیستُمین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان در 27 آبان ماه برگزار می گردد.

 

 

خرید یا تفریح

امروزه با توجه به کمبود زمان برای در کنار هم بودن اعضای خانواده و افزایش مشغله ، خرید کردن همراه خانواده و حتی تخفیف گرفتن، بهانه ای است برای لذت بردن و تفریح.

بیستُمین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

معرفی فروشگاه ایرانیان

فروشگاه بزرگ ایرانیان ، واقع در تهران ، بازار امامزاده حسن (ع) ، بزرگترین فروشگاه پوشاک ایران می باشد.

غرفه های مختلف لباس در این فروشگاه ( مطابق نظر کارشناس دکوراسیون) به نحوی چیده شده است که مشتریان براحتی و بدون سردگمی لباس مورد نظر خود را از بین انبوه پوشاک ( زنانه ، مردانه ، کودک و نوجوان ) در مدل های متنوع انتخاب کنند.
علاوه بر آن برای راحتی بیشتر ، در قسمت ورودی فروشگاه، استند دیجیتالی ( راهنمای طبقات ) قرار داده شده تا مشتریان بدون دغدغه، محل غرفه مورد نظر خود را بیابند.

 

 

چه نوع پوشاکی در دوشنبه بازار به فروش می رسد؟

تمامی پوشاک مورد نیاز بانوان اعم از : مانتو ، پالتو ، بارانی ، کاپشن ، لباس مجلسی ، لباس راحتی و …

لباس مردانه شامل: کت و شلوار ، کاپشن ، سویشرت و هودی ، پیراهن کلاسیک ، شلوار اسلش ، شلوار جین و …

لباس کودک و نوجوان شامل : لباس مجلسی دخترانه ، کاپشن بچگانه ، سرهمی دخترانه و پسرانه ، لباس زیر و ….. در این فروشگاه عرضه می شود.

فروشگاه اینترنتی ایرانیان

با پیشرفت دنیای فناوری اطلاعات و خرید و فروش کالا به صورت اینترنتی ، فروشگاه بزرگ ایرانیان کالاهای خود را به صورت اینترنتی در سایت www.iraniansc.com و یا از طریق شبکه های اجتماعی ، صفحه اینستاگرامی :iraniansc1 و کانال تلگرامی: iraniasc@ به فروش می رساند.

 

وعده ما دوشنبه ،27 آبان ماه ، فروشگاه بزرگ ایرانیان

منتظر حضور گرمتان هستیم

پیگیری سفارش
لیست مقایسه