استایل مینیمال یا ساده گرایی

استایل مینیمال

استایل مینیمال یا ساده گرایی

استایل مینیمال یا ساده گرایی

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، مینیمالیسم یا ساده گرایی یک سبک هنری است که بر پایه ی سادگی قرار دارد. مینیمالسیم در ادبیات ، موسیقی ، نقاشی ، مهماری و فشن سبکی بروز و پرطرفدار است. این سبک یک ، سبک همیشگی است و از مد کنار نمی رود. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان  در این مقاله در نظر دارند در مورد استایل مینیمال یا ساده گرایی برای شما توضیح دهند. با ما همراه باشید.

سادگی

 از زمان های گذشته گفته می شود که زیبایی در سادگی است و هر چقدر که لباس هایی که ما انتخاب می کنیم ساده تر و در عین حال ترکیب مناسب تری داشته باشد ، مطمئنا شیک پوش تر و زیباتر به نظر خواهیم رسید.

استایل مینیمال

در استایل مینیمال ، از لباس های ساده و با کیفیت استفاده می شود. رنگ های به کار رفته در این نوع ست لباس کم و معمولا رنگ های خنثی دارند. سفید ، سرمه ای ، مشکی ، کرمی و طوسی از جمله رنگ های رایج در استایل مینیمال ، استفاده کردن از یک بوت ساده و کوتاه ، شلوار پارچه ای ، بلوز یا شومیز ، شال ساده و اورکت بلند یا نسبتا بلند می تواند باشد.

اگر شما هم قصد استفاده از این استایل را دارید ، بهتر است کیف ، کفش و اورکت را شیک و مرغوب و آرایش صورت را ملایم انتخاب کنید. استفاده از زیور آلات و اکسسوری های ظزیف نیز در سبک مینیمال رایج است.

استایل مینیمال برای فصل پاییز

در این استایل از یک بارانی سرمه ای رنگ و بلند استفاده شده که با پیراهن سرمه ای رنگ و ساده و همچنین اکسسوری هایی مثل عینک مشکی ، روسری سرمه ای رنگ و پوتین مشکی رنگ ست شده است.

استایل مینیمال برای فصل زمستان

در این استایل از پالتو قهوه ای و ساده با بوت مشکی رنگ و شال خاکستری رنگ استفاده شده است. این استایل در نهایت سادگی کاملا زیباست.

 

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X