آقایان چه لباس هایی شما را بلندتر نشان می دهد

آقایان-قد-بلند

آقایان چه لباس هایی شما را بلندتر نشان می دهد

آقایان چه لباس هایی شما را بلندتر نشان می دهد

بسیاری از آقایان با وجود مناسب بدون قدشان ، از آن ناراضی بوده و حتی برای بلند به نظر رسیدن شروع به مصرف انواع قرص های هورمونی می کنند. کارشناسان مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان برای این دسته از افراد مقاله ای با عنوان ” آقایان چه لباس هایی شما را بلندتر نشان می دهد ” حاضر کرده اند. با ما همراه باشید و با رعایت چند نکته ساده بلند تر به نظر برسید.

پوشیدن لباس های هم رنگ

لباس هایی که در یک طیف رنگی هستند شما را بلندتر نشان داده و با ایجاد خطای دید شما را باریکتر نشان می دهد. اگر فرد درشت اندامی هستید از لباس های همرنگ دارای خطوط عمودی و (باریک) و اگر لاغر  اندامید از لباس هایی با خطوط افقی استفاده کنید.

لباس های با سایز مناسب

پوشیدن لباس هایی با آستین بلند ، گشاد و یا تنگ شما را نه لاغر و نه درشت اندام نشان می دهد. فقط ظاهرتان را نامرتب می کند و حتی ممکن است باعث از دست رفتن اعتماد دیگران نسبت به شما شده و شلخته نشان تان دهد. نگران این که در آینده چاق یا لاغر می شوید ، نباشید و لباس های فیت انتخاب کنید.

توجه کردن به بالاتنه

برای بلند تر دیده شدن، “بالاتنه ” از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا اولین قسمتی که دیگران آن را می بینند صورت و بالاتنه است. پوشیدن ژاکت و یا کت از یک طیف رنگی اما متفاوت ( مثلا: همه لباس هایتان مشکی باشد و یک کت خاکستری  بپوشید) برایتان مناسب است. ضمنا استفاده از کراواتی باریک که خطوط عمودی ایجاد کند ، شما را بلندتر نشان می دهد.

پوشیدن کفشی با پاشنه مخفی

برخی از کفش ها مخصوص آقایان کوتاه قد طراحی شده. به این شکل که کفش ها، پاشنه ای مخفی دارند و به بلندتر دیده شدن شما کمک می کنند. اگر باز از قدتان ناراضی بودید ، داخل کفش تان را با چند لایه کفی پر کنید.

شلوار فاق کوتاه بپوشید

شلوارهایی که فاق شان بلند است و یا با پوشیدنشان قسمت مربوط به کمربند روی ناف قرار می گیرد شما را کوتاه نشان می دهد. شلوار فاق کوتاه با بزرگ تر نشان دادن بالاتنه ، نگاه را به سمت بالا متمرکز می کند.

صاف بایستید

همه ما قدی پنهان داریم که به دلیل ایستادن نادرست دیده می شود. هنگام راه رفتن کمرتان را صاف کنید و سینه را جلو دهید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X