مانتو های مناسب برای خانم هایی که بالاتنه کوچکی دارند

mantoo women

مانتو های مناسب برای خانم هایی که بالاتنه کوچکی دارند

مانتو های مناسب برای خانم هایی که بالاتنه کوچکی دارند

بنا به گزارش مجله خبری  فروشگاه بزرگ ایرانیان ، بسیاری از افرادی  که بالاتنه لاغر و کوچکی دارند به دنبال متناسب نشان دادن بدنشان هستند . ما در این مقاله به معرفی مانتو های مناسب برای خانم هایی که بالاتنه کوچکی دارند می پردازیم، تا با پوشیدن این نوع مانتو ها  و استفاده کردن از طرح و رنگ های پیشنهادی متناسب تر دیده شوند . پس با ما همراه باشید.

رنگ مانتو برای خانم هایی با بالاتنه کوچک

از رنگ های روشن برای پر تر دیده شدن بالا تنه یتان استفاده کنید . زیرا رنگ های تیره، شما را لاغرتر نشان می دهد . پیشنهاد می شود از مانتو هایی استفاده کنید که علاوه بر روشن بودن دارای نوار های راه راه افقی باشند تا شما را عریض تر نشان دهد.

مدل یقه برای خانم هایی با بالاتنه کوچک

سعی کنید مانتو هایی بپوشید که یقه بزرگ تری دارد . این یقه ها بالا تنه شما را پهن تر نشان می دهد . پوشیدن مانتوهای با یقه چین دار یا موج دار ، پهن با رنگ روشن مانند: یقه ملوانی به متناسب دیده شدن شما کمک می کند.

مانتو با دوخت مردانه برای خانم هایی با بالاتنه کوچک

استفاده کردن از مانتو هایی که یقه و دوخت آنها مردانه است یکی دیگر از روش هایی هستند که بالاتنه را مناسب تر نشان میدهد. بهتر است جنس این مانتو ها کمی ضخیم  انتخاب شود. ست کردن این نوع مانتو ها با شلوار جین آبی ترکیب زیبایی ایجاد می کند.

نکته

سعی کنید مانتو هایی که گشاد هستند نپوشید و به دنبال مانتو هایی باشید که دارای کمری پهن و امپراطوری باشند.

پوشیدن لباس هایی با آستین تزیین شده و کوتاه ، کشیدگی و زیبایی بازو و دستان شما را بیشتر نشان می دهد.

یکی دیگر از مانتوهای مناسب برای خانم هایی که بالاتنه کوچکی دارند ، مانتوهایی است که قسمت سینه آن دولایه بوده و تزیین شده است.

فروشگاه ایرانیان با بیش از ۱۰۰۰ مدل مانتو در طبقه همکف ، بزرگترین فروشگاه پوشاک تهران محسوب می شود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X