شیک پوشی با مانتو جین

مانتو جین آبی + مانتو جین

شیک پوشی با مانتو جین

شیک پوشی با مانتو جین

مانتو جین از جمله مانتوهایست که در فصل بهار ، پاییز و حتی زمستان پوشیده می شود. فروشگاه بزرگ ایرانیان در این متن به آموزش شیک پوشی با مانتو جین می پردازد.

پوشیدن مانتو جین به روش قانون دو تکه

به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، در قانون دو تکه،  از دو تکه لباس جین برای شیک پوشی در استایل استفاده می شود. برای مثال: مانتو جین با شلوار جین یا مانتو جین با کفش جین.

در این بین توجه کردن به دو نکته ضروریست:

توجه کردن به طیف رنگ: اگر می خواهید استایلتان متفاوت باشد ، از دو طیف رنگ مختلف استفاده کنید. برای مثال: مانتو جین آبی را با  شلوار جین مشکی بپوشید.

 از اکسسوری های جین استفاده نکنید: اگر از قانون دوتکه استفاده می کنید ، سراغ اکسسوری های جین نروید.

بهتر است از یک نوع اکسسوری ( فلزی مانند: طلا و چرم مانند : دستبند چرم ) استفاده کنید تا ظاهرتان زیاد شلوغ نشود.

به هماهنگی جنس لباستان توجه کنید

اگر قصد پوشیدن و یا خرید مانتو جین از فروشگاه بزرگ ایرانیان را دارید ، به این نکته توجه کنید که مانتو جین را با شلوار جین یا کتان و روسری موهر بپوشید.

پوشیدن مانتو جین با شلوار پارچه ای درست نیست.

کفش مناسب برای مانتوهای جین

کفش مناسب برای مانتو جین ، کفش های اسپرت چرم ، کفش های کالج ، کتانی ، و کفش هایی از جنس جیر است. به هیچ وجه سراغ کفش های کاملا رسمی نروید.

توجه کردن به تناژ رنگی لباس ها

برای شیک پوشی با مانتو جین ، توجه کردن به تناژ رنگی سایر لباس ها و ست کردن آن با مانتو مورد نظر باعث جذابیت شما می شود. 

برای این کار سایر لباس هایتان را متناسب با فصل انتخاب کنید.

برای مثال: در فصل بهار مانتو جین تان را، با لباس های آبی روشن ، سبز روشن ، صورتی و در فصل پاییز با لباس های آجری ، قرمز و قهوه ای ست کنید.

کدام تناژ برای کدام فصل مناسب است؟

پیشنهاد می کنیم در فصل های گرم سال، از مانتو جین آبی روشن مانند: جین برفی و در فصل های سرد سال از مانتو جین با رنگ تیره استفاده کنید.

فروشگاه بزرگ ایرانیان یکی از معتبرترین و بزرگترین فروشگاه پوشاک ایران می باشد که انواع مانتو جین در رنگ های مختلف در آن قابل مشاهده است. این فروشگاه در تهران ، بازار امامزاده حسن (ع) نبش لقمان حکیم واقع است.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X