انتخاب مانتو برای مراسم عقد

مانتو عقد + مانتو محضری + مانتو بلند عقد + خرید مانتو عقد

انتخاب مانتو برای مراسم عقد

مدل مانتو برای مراسم  عقد

یکی از بزرگترین دغدغه ها برای دخترانی که تازه عروس شده اند. مدل مانتو برای عقد محضری است. چون لباس محضر جزو لباس هایی است که برای بیرون پوشیده می شود بهتر است که کاملا پوشیده باشد و شما  می توانید این روز مهم و خاص در زندگی تان از مانتو و یا کت بلند همراه  با شلوار مجلسی استفاده کنید. تا شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.
مدل مانتوهایی که برای عقد محضری دوخته می شوند در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود هستند و شما می توانید این مدل مانتوها را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید. درادامه انواع مدل مانتو برای عقد محضری شیک و جدید را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل مانتوی بلند عقد

اگر شما جزو کسانی هستید که قد بلند ویا معمولی دارید از مدل مانتوهای بلند برای روز عقد خود استفاده کنید. اغلب عروس ها برای عقد محضری از مانتو و شلوار سفید استفاده می کنند و این مدل مانتوها در انواع طرح های مانتوی کار شده و ساده موجود هستند.  البته میتوان از رنگ های کرم و قهوه ای روشن  نیز استفاده کنید. همچنین می توانید مدل مانتوهایی را که برای عقد محضری در نظر گرفته اید با شال سفید و حریر و گیپور دار بپوشید و علاوه بر این برای جذابیت بیشتر ظاهر خود از اکسسوری ها و یا جواهرات زیبا و ظریف استفاده کنید

مدل مانتوی کوتاه عقد

مدل مانتوهای کوتاه مجلسی از انواع مدل مانتوهای شیک و زیبا هستند و شما می توانید از بین این مدل ها مانتویی مناسب را برای روز عقد خود انتخاب کنید. مدل مانتوهای کوتاه در انواع طرح های ساده و کار شده موجود هستند و در اغلب مدل های این مانتوها از پارچه های دانتل و گیپور و سنگ های تزیینی و … برای زیبایی بیشتر مانتو استفاده شده است.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X