قواعد ست کردن مانتو و شلوار

مانتو و شلوار

قواعد ست کردن مانتو و شلوار

قواعد ست کردن مانتو و شلوار

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، ست کردن لباس ها ، نشان از این است که شما روحیه خوبی دارید و به پوشش خود اهمیت می دهید. خانم های خوش پوش به سادگی هر مانتویی را با هر شلواری ست نمی کند ، اگر شما هم می خواهید شیک پوش و خوش تیپ به نظر برسید ، در خواندن این مقاله با عنوان قواعد ست کردن مانتو و شلوار با ما همراه باشید.

ست کردن مانتوی بلند با شلوار

اگر قصد خرید مانتوی بلند را دارید ، می توانید هم از شلوار دمپا گشاد و هم از شلوار تنگ استفاده کنید. البته پوشیدن این لباس هم اصولی دارد. اگر بلندی مانتو تا زیر زانو است ، پوشیدن شلوار دمپا گشاد و آزاد خوب خواهد بود . اگر بلندی مانتوی تان تا مچ پا می رسد ، باید از شلوار های تنگ استفاده کنید. پوشیدن ساپورت با این مانتو ها ایرادی ندارد. برای زیبا تر شدن مانتو وشلوارتان باید از کفش های کالج و یا رو باز استفاده کنید. حال این کفش ها می تواند متناسب با قدتان ، پاشنه بلند و یا بدون پاشنه باشند.

ست کردن مانتو کوتاه با شلوار

پوشیدن مانتوهای کوتاه ، توسط خانم های درشت اندام به هیچ وجه توصیه نمی شود ، زیرا توجه به سمت پایین اندام شما را بیشتر می کند و چاق تر نشان تان خواهد داد. حتی اگر مانتوی تان مشکی باشد ، باز هم پوشیدن مانتو کوتاه توسط شما درست نیست. برای ست کردن این مانتو بهتر است از شلوار های راسته و دمپا گشاد و بگ استفاده کنید. پوشیدن شلوار تنگ با مانتوی کوتاه باعث می شود پایین تنه ی شما بیشتر جلب توجه کند و این عمل از نظر شیک پوشی با مانتو اصلا خوب نیست.

ست کردن رنگ مانتو با شلوار

برای شیک پوشی بیشتر ، توجه کردن به رنگ ها و این که چه تاثیری در زیباتر دیدن شما دارد ، مهم می باشد. هر وقت قصد خرید مانتو و شلوار را داشتید ، ابتدا مانتو را خرید بخرید و سپس متناسب با رنگ مانتو ، شلوارتان را انتخاب کنید. به این شکل که ، اگر مانتوی رنگ روشن استفاده می کنید شلوارتان باید تیره باشد و برعکس. پوشیدن طیف هایی از یک رنگ هم خوب و زیباست. برای مثال اگر مانتویی به رنگ آبی روشن می پوشید ، شالوار سرمه ای یا آبی تیره به تن کنید.

شلوار مشکی

شلوار مشکی با هر جنسی مثل جین ، پارچه ای ، نخی و .. یکی از پرفروش ترین شلوارها است که می توانید با هر نوع و هر رنگ مانتویی ست کنید. این شلوار قابل پوشیدن در محیط اداری ، مجلسی و بیرون است.

مانتو مشکی

مانتو مشکی یکی از مانتوهایی است که باید در کمد هر خانمی وجود داشته باشد. این مانتو به راحتی با انواع لباس و شلوار ست می شود و برای پوشیدن این مانتو مشکلی نخواهید داشت. شما می توانید با توجه به جنس مانتو مناسب ترین شلوار را انتخاب کنید ، برای مثال اگر مانتوی شما پارچه ای است ، باید از شلوار پارچه ای استفاده کنید و به هنگام پوشیدن مانتو کتان از شلوار کتان یا جین استفاده کنید.

نظرات (2)

ابراهیمی

مقالات ومطالب خیلی مفید وآموزنده هستند.
همیشه موفق باشید.

    iranian-whriter

    سپاس گذاریم از لطف شما.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه