نحوه ی پوشیدن مانتو گشاد

مانتو گشاد + شیک پوشی + ست کردن

نحوه ی پوشیدن مانتو گشاد

نحوه ی پوشیدن مانتو گشاد

بنا به گزارش مجله ی خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، خیلی از افراد به تقلید از مجله های مد و فشن شروع به پوشیدن مانتوهای گشاد می کنند. اما به دلیل رعایت نکردن برخی از مسائل ، استایل شان بد فرم دیده می شود. در این قسمت از مقاله در مورد نحوه ی پوشیدن مانتو گشاد برای شما توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

فلسفه ی پوشیدن مانتوی گشاد

خیلی از خانم ها فکر می کنند با پوشیدن مانتوهای گشاد ، اگر لاغر هستند ، درشت تر دیده می شوند و اگر درشت اندام باشند ، لاغرتر دیده می شوند ، این تصور از نظر کارشناسان فروشگاه ایرانیان ، کاملا اشتباه و نادرست است و در بسیاری از موارد نتیجه ی عکسی خواهد داشت. در اینجا باید گفت که خانم های درشت اندام به هیچ وجه نباید این مانتو را بپوشند. اما خانم هایی با اندام متناسب و خانم های لاغر اندام با رعایت کردن چند نکته می توانید هم مانتوی گشاد بپوشند وهم اینکه شیک پوش دیده شوند.

هماهنگ کردن روسری و مانتوی گشاد

یکی از راه هایی که می توانید با این مانتوها زیباتر دیده شوید ، این است که با مانتوهای گشاد حتما از شال استفاده کنید ، این شال بهتر است با جنس مانتویتان یکی باشد. مثلا اگر مانتویتان دارای جنس نخی است ، حتما شال نخی سرتان کنید. نحوه ی بستن این شال نیز به این شکل است که دو طرف شال را به شکل حلقه پشت گردنتان بیاندازید ، با توجه به این که هوا سرد است و خانم ها شروع به پوشیدن مانتوهای زمستانی از جنس فوتر کرده اند ، بهتر است ، شال خود را از جنس موهر و یا پشمی که جنس ضخیمی دارند و شل و آویزان نیستند ، استفاده کنید.

هماهنگ کردن مانتوهای گشاد با شلوار

نکته ی دیگری که باید رعایت شود ، هماهنگ کردن جنس شلوار با مانتویتان است. علاوه بر این توصیه می شود که شلوارهای راسته که دارای خط اتو می باشد ، بپوشید. اگر اندازه ی شلوارتان تا قوزک پا بوده و قسمت پایین آن به صورت پاکتی تا شده باشد ، استایلتان را شیک تر خواهد کرد.

اندازه مانتوهای گشاد

اندازه ی این مانتو باید از اندازه ی معمولی کمی گشاد تر باشد. اگر سر شانه ی مانتویتان کمی پایین تر از شانه بود ایرادی ندارد. قد آستین آن نیز بهتر است کمی بالاتر از مچ دست باشد ، اگر نگران دیده شدن مچ دستتان هستید ، می توان با پوشیدن ساق دست آن را بپوشانید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X