مدل لباس مجلسی ۲۰۱۹ – سری اول

لباس مجلسی 2019

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۹ – سری اول

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۹ – سری اول

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، هر ساله مد های جدید ، شیک و متنوعی وارد بازار می شود و طراحان مد  هر لحظه در حال خلق ایده های جدید هستند. در سال ۲۰۱۹ نیز قرار است مدهای جدیدی طراحی شود که خیلی از آنها از الان وارد بازار شده است. در این قسمت از مقاله در مورد مدل های لباس مجلسی۲۰۱۹ – سری اول برای شما صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مدل لباس ماهی

این لباس مجلسی بلند که به رنگ مشکی می باشد تا زانو تنگ و از زانو به پایین حالت کلوش دارد. این لباس به خاطر برشی که در قسمت پهلوها دارد برای خانم های درشت اندام و کسانی که دارای فرم مستطیلی هستند مناسب می باشد. این برش باعث می شود که توجه بیشتر به سمت شکم جلب شده و کمر باریک تر دیده شود. آستین و قسمت پهلو که برش خورده از جنس پارچه کارشده است. قسمت پایین این لباس هم دارای طرحی زیبا می باشد که دور تا دور آن دامن کار شده است. علاوه بر این طرح مورد نظر سه بار در پشت و یک بار در قسمت سینه ی لباس تکرار شده است.

مدل لباس دو تکه

این لباسی که به رنگ کالباسی روشن می باشد به صورت دو تکه دیده می شود . ولی در اصل یک لباس ، یکسره است. این لباس که دارای قسمت های گیپوری می باشد ، کاملا پوشیده است و بلندی آن تا زمین می رسد. بالا تنه پیراهن تا زانو تنگ و از زانو به پایین حالت کلوش دارد. همچنین از قسمت سینه تا کمر از پارچه کریپ دوخته شده است. طرح آن به گونه ای است که در نگاه اول بالا تنه متصل به پایین تنه دیده می شود. به خاطر همین هم دو تکه دیده می شود.

مدل لباس باربی

خیلی از افراد دوست دارند خود را شبیه عروسک های باربی کنند ، اگر شما هم جزو این افراد هستید و اندام لاغری دارید ؛ این لباس برای شما مناسب می باشد.

مدل لباس باربی دارای یقه دکلته می باشد که به رنگ سفید با طرح های نقره ای است. مدل این لباس ، کوتاه و دامن آن پفی است و از دولایه که لایه اول آن پارچه سفید و لایه دوم آن توری با طرح های نقره ای ، دوخته شده است. شما می توانید این لباس را با کفش های پاشنه بلند سفید یا نقره ای رنگ ست کنید.

مدل لباس چند تکه

 این لباس دارای یقه گرد ، آستین کوتاه تا بالای آرنج است و از دامن دو لایه دوخته شده است. لایه اول این دامن کوتاه و از جنس کرپ می باشد. لایه دوم دامن هم که از کمر شروع شده از جنس تور با مدل جلوباز است. شما می توانید این پیراهن زرشکی را با یک کفش پاشنه بلند مشکی یا زرشکی بپوشید.

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X