شیک پوشی با مانتوهای گلدار

مانتو با طرح گل + مانتو گلدار

شیک پوشی با مانتوهای گلدار

شیک پوشی با مانتوهای گلدار

 

لباس های گلدار جزو ترند هایی هستند که همیشه مد بوده اند به خصوص در دهه های ۵۰ و ۶۰٫ با آمدن فصل بهار شما می توانید تیپ خاصی با لباس های گلدار زده و شیک پوش تر و متفاوت تر دیده شوید. این مانتو ها اگر به درستی انتخاب شوند ، ظاهر شما را اعیانی و گران تر نشان می دهند. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این قسمت از مقاله در مورد شیک پوشی با مانتوهای گلدار با شما صحبت خواهند کرد با ما همراه باشید.

تاریخچه لباس های گلدار

در قرن دوازدهم ، چینی ها پارچه هایی با طرح گل گلی تولید کردند و لباس های خود را به این گل های متنوع و زیبا آراستند. استفاده از طرح های گل دار خیلی زود به کشورهای دیگر آسیایی و خاورمیانه مثل ایران و هندوستان راه یافت و حتی ژاپنی ها ، لباس سنتی خود یعنی کیمونو را با این طرح ها و شکل ها ، به صورت هنرمندانه به شاهکاری هنری تبدیل کردند. بعد از آن بود که اروپایی ها هم به طرح های گلدار علاقه مند شدند و کشوری مانند ایتالیا به تمامی از قابلیت های این نقوش روی کیف و کفش و انواع لباس استفاده و دنیای مد را متحول کردند.سرانجام با پیشرفت صنعت چاپ ، تولید انبوه پارچه های چیت و گلدار آغاز و به این ترتیب استفاده از طرح های گلدار همه گیر شد.

چند قانون در استفاده از مانتو گلدار

بهتر است به هنگام پوشیدن مانتوهای گلدار ، سایر لباس از جمله روسری ، شلوار و اکسسوری خود را ساده انتخاب کنید. این کار از شلوغ نشان دادن تیپ تان جلوگیری می کند. اما الزامی در این کار نیست و می توانید کیف و یا روسری تان را با سایر طرح ها مثل راه راه و پلنگی نیز ست کنید.

دومین قانون مربوط به رنگ مانتو گلدار است. اگر می خواهید پولدارتر دیده شوید باید مانتویی با پس زمینه سرمه ای و گلهای سفید و آبی روشن را انتخاب کنید. برای داشتن تیپی اسپرت بهتر است مانتوی تان مشکی و گل های ریز قرمز رنگ داشته باشد. پوشیدن بعضی از رنگ ها مثل مانتو قهوه ای با گل های طلایی و زرد سن شما را بیشتر از آنچه هست نشان داده و مانتوی پاستیلی با گل های ریز و کم رنگ کالباسی شما را جوان تر نشان می دهد و بیشتر مناسب دختران جوان است.

انتخاب مانتوهای گل گلی و طرح دار می تواند بدن شما را تو پر نشان دهد. مخصوصا طرح گل های ریز. بنابراین توصیه می کنیم خانم های درشت اندام در صورت علاقه داشتن به مانتوهای گلدار باید طرح های ساده که تراکم گل در آن ها کم است را استفاده کنند ، مطمئنا شیک پوش تر از سابق دیده خواهند شد. اما خانم های لاغر اندام در انتخاب هر نوع مانتوی طرح داری دست شان باز است و پوشیدن این مانتوها آنها را زیباتر نشان خواهد داد.

مانتوهای دامن دار گل گلی

بی شک برای فصل بهار و دید و بازدید های عید ، پوشیدن مانتوهای دامن دار گزینه مناسبی می باشد. به خصوص اگر دامن این مانتوها گل گلی باشد. اگر شما خانم قد بلندی هستید ، این مانتوها با با طرح های زیبای روی دامن شان شما را متناسب تر نشان می دهد. برای زیباتر دیده شدن می توانید از کفش های اسپرت ظریف و یا سندل های لژدار استفاده کنید.

امسال پوشیدن مانتوهایی با پایین تنه پلیسه دار ( چین دار ) مد شده که می توان با انتخاب طرح های گلدار جلوه ای طبیعی و سنتی به لباس خود بدهید. پیشنهاد ما این است که با برداشتن کیف با طرح سنتی ، پوشش خود را کامل کنید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X