پانزدهمین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

دوشنبه بازار فروشگاه ایرانیان

پانزدهمین دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

آخرین دوشنبه بازار بهاری ۹۸ فروشگاه بزرگ ایرانیان

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، پانزدهمین دوره از دوشنبه بازارهای فروشگاه ایرانیان ۲۷ خرداد سال ۹۸ برگزار می گردد.
با افزایش مشتریان دائمی و اعضای محترم باشگاه مشتریان ، وجود زمانی برای ارائه تخفیف ویژه، جهت خرید از فروشگاه بزرگ ایرانیان ضرورت پیدا کرد. این فروشگاه با معین کردن آخرین دوشنبه هر ماه به عنوان بازار هفتگی، فرصتی مناسب برای مشتریانش فراهم می کند تا از تخفیفات آن استفاده نمایند. 

بازارهای دوره ای

از نظر کالبدی بازارهای دوره ای به بازارهای اطلاق می شود که در زمان خاصی از روز ، شب ، هفته ، ماهیانه و حتی سالیانه برگزار شود. برای مثال:
بازار روز: محلی برای داد و ستد انواع کالاها به شمار می رود. سایر بازارهای دوره ای اعم از هفتگی ، موقت ، روستایی، شهری و … زیر مجموعه ای از بازار دوره ای هستند.
بازار شب : نوعی دیگر از این بازار دوره ای است که شباهت بسیار به بازار روز دارد و زمان برپایی آن در شب است و معمولا در کشورهای جنوب شرق آسیا تشکیل می شود.

دوشنبه بازار فروشگاه بزرگ ایرانیان

دوشنبه بازار فروشگاه ایرانیان از فروردین سال ۹۷ و در آخرین دوشنبه هر ماه با تخفیف های ۱۰ درصدی برای اعضای محترم باشگاه مشتریان انجام می شود. تاکنون چهارده دوره از این دوشنبه بازار ، با استقبال خوب و بی نظیر مشتریان سپری شده است.
فروشگاه ایرانیان  با بیش از۲۵ غرفه، در خیابان قزوین ، بازار امامزاده حسن (ع)، نبش خیابان لقمان حکیم، واقع شده است. 

آنچه درباره دوشنبه بازار فروشگاه ایرانیان باید بدانید

وقتی در فروشگاه بزرگ ایرانیان قدم می‌زنید، می‌توانید انواع پوشاک زنانه ، مردانه ، کودک و نوجوان را در غرفه‌ها مشاهده کنید. 
انواع مانتو ، لباس مجلسی ، لباس راحتی ، کت و شلوار مردانه ، کیف و کفش ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، شلوار، حوله و تن پوش و… در این فروشگاه موجود می باشد.
بیشترین استقبال و ساعت‌های حضور مشتریان در دوشنبه بازار ایرانیان عصرهاست. اغلب غرفه‌ داران می‌گویند در ساعت‌های بین ۴ بعد ازظهر تا ۸ شب، داخل غرفه‌ها پر از مشتریانی می‌شود که به دنبال خرید کالای مورد نیاز خود هستند. 

افتتاح مانتوسرای VIP

فروشگاه بزرگ ایرانیان ، خرداد ماه ۹۸ و با بررسی سلیقه مشتریان خود ، انواع مانتوهای شیک و مزونی را درغرفه جدید مانتو vip ( طبقه بالای همکف ) با قیمت و کیفیت عالی و در فضایی بیش از ۱۰۰۰ متر مربع عرضه نمود. همزمان با افتتاح این مانتوسرا، غرفه های جدید شلوار ، زیرپوش ، کفش و سندل ، کیف ، در طبقه اول ( بالای همکف )  شال و روسری ، چادر و ملزومات حجاب در طبقه دوم شروع به کار نمودند.

چگونه می توان از تخفیفات دوشنبه بازار استفاده نمود؟

با پر کردن فرم اشتراک و عضویت در باشگاه مشتریان ، می توان از تخفیفات روز تولد ، سالگرد ازدواج و دوشنبه بازار استفاده نمود. 

باشگاه مشتریان فروشگاه ایرانیان

باشگاه مشتریان پل ارتباطی بین فروشگاه و مشتری است که با ارائه خدماتی خاص ، سعی در جلب رضایت مشتری و بر طرف نمودن نیاز آن دارد.
اطلاع رسانی اخبار فروشگاه ، انجام قرعه کشی پایان فصل ، معرفی محصولات جدید از طریق صفحه اینستاگرامی iraniansc1 و کانال تلگرامی @iranisc ، دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات مشتریان ، ارائه تخفیفات وِیژه و … توسط این باشگاه انجام می شود.
فروشگاه ایرانیان به عنوان بزرگترین فروشگاه پوشاک ایران ، آماده بستن قرار داد با سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی برای خرید اقساطی کالا است.
تعداد اقساط بر اساس قرارداد تعیین می شود و پرسنل سازمان مورد نظر درمحدوده زمانی تعیین شده نسب به خرید کالای مورد نیاز خود اقدام نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فروشگاه بزرگ ایرانیان www.iraniansc.com مراجعه نمایید.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X