شیک پوشی با تاپ های زنانه

شیک پوشی با تاپ زنانه + tank top

شیک پوشی با تاپ های زنانه

شیک پوشی با تاپ های زنانه

 

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، تاپ جزو لباس هایی است که مقاله های کمتری در مورد آن نوشته شده است. در این قسمت از مقاله قصد داریم ، هم در مورد تاپ و هم در مورد شیک پوشی با تاپ های زنانه برای شما توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

 

لباس تاپ

 

تاپ یک کلمه انگلیسی است که برای پوشش هایی که از کمر تا گردن هستند، نامیده می شود. تیشرت ها هم ، از این نظر زیر مجموعه ای از تاپ به حساب می آیند. اما در زبان فارسی ، تاپ ها به لباس هایی گفته می شوند که آستین ندارند. تاپ های زنانه انواع مختلفی دارند که به طور کامل توضیح داده خواهند شد.

 

 تاپ های بدون بند

 

تاپ های بدون بند که در زبان انگلیسی به آن ها tube top گفته می شوند ، لباس هایی هستند که از سینه تا کمررا بدون وجود بند می پوشاند. این پوشاک بیشتر توسط خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد. خانم هایی که دارای بالا تنه ی درشتی هستند و بازوهای بزرگ تری دارند ، نباید این نوع تاپ را استفاده کنند، زیرا درشتی هیکل شان بیشتر نمایان می شود. اما اگر اصرار به پوشیدن آن را داشتید باید از گردنبند های ضخیم و مروارید گونه استفاده کنید تا توجه را از شانه و کتف به گردنبند بکشاند. علاوه بر این خانم هایی که بالا تنه کوچکی دارند نیز بهتر است این تاپ را با اکسسوری های نسبتا ظریف بپوشند تا بدنشان زیبا و جذاب به نظر برسد.

 

تاپ هایی با بندهای گردنی

 

بعضی از تاپ ها از کمر تا گلو را با بندهای گردنی نگه می دارد که در زبان انگلیسی به آن ها halter top  گفته می شود. این تاپ ها بیشتر مناسب خانم هایی است که بالا تنه ی درشتی دارند. این افراد بهتر است ، رنگ مشکی این لباس را به تن کنند تا لاغرتر دیده شوند. به هنگام پوشیدن آن به وسیله ی کسانی که گردن بلندی دارند ، باعث می شود که نسبت گردن به بدن شان متناسب تر دیده شود. به هنگام پوشیدن این تاپ ها بهتر است از گردنبند استفاده نشود تا زیبایی لباس تان با پنهان شدن پشت این اکسسوری از بین نرود. شما می توانید تاپ تان را با گل سر و گیره ی مو هایتان ست کنید و خوشتیپ تر دیده شوید.

 

تاپ های دو بنده

 

نوعی از تاپ هم وجود دارد که همه ی شما آن را پوشیده اید. این تاپ دارای بندهایی روی شانه است که به آن tank top  گفته می شود. اگر شما فردی درشت اندام هستید می توانید روی تاپ تان از کت های کوتاهی که اندازه ی آن تا بالای کمر می رسد و آستین  بلند و یا کوتاهی دارد ، استفاده کنید. مطمئنا استایل تان شیک و منحصر به فرد دیده خواهد شد. با این کار هم می توانید تاپ بپوشید و هم اینکه درشتی اندامتان را پنهان کنید.

 

تاپ های کوتاه

 

نوع دیگری از تاپ هم وجود دارد که توسط خانم ها پوشیده می شود ، بلندی و اندازه آن ها تا بالای ناف و یا زیر سینه است که در روزهای گرم تابستان برای خنک شدن و راحتی پوشیده می شود.

 

نکته

 

تنها نکته ای که با پوشیدن تاپ باید در نظر گرفت این است که با به تن کردن این لباس قسمت بیشتری از بدنتان لخت دیده می شود ، پس بهتر است از شلوار ها و دامن های بلند استفاده کنید. تا لباس تان تناسب بهتری پیدا کند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X