فروش فوق العاده جشنواره زمستانی ۹۶

جشنواره-زمستانی96

فروش فوق العاده جشنواره زمستانی ۹۶

فروش فوق العاده جشنواره زمستانی ۹۶

در جشنواره فروش فوق العاده زمستانی ۹۶ ، همراه فروشگاه بزرگ ایرانیان باشید و علاوه بر بهره مندی از تخفیف های ۲۵ الی ۴۵ درصدی ؛ در قرعه کشی یک دستگاه خودروی ام وی ام ۳۱۵ لاکچری شرکت نمایید. برای شرکت در قرعه کشی کافیست تنها یک مرتبه از فروشگاه بزرگ ایرانیان بازدید و خرید نمایید.

شما هم می توانید ، برنده جایزه ویژه ما شوید.

header-min

 

فروش فوق العاده جشنواره زمستانی ۹۶

به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، در سال ، سه مرحله جشنواره فروش فوق العاده برگزار می شود . این جشنواره ها شامل فروش فوق العاده ی بهاری ، تابستانه و زمستانی بوده که هر کدام از آن ها بنا به خواست مشتریان ، بیش از یک ماه به طول می انجامد. در این مقاله شما با جشنواره زمستانی ۱۳۹۶ ، تخفیفات ، مسابقات و مزایای آن بیشتر آشنا می شوید. با مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان همراه باشید.

تاریخ شروع جشنواره

فروش فوق العاده جشنواره زمستانی سال ۹۶ ، از ۵ دی ماه آغاز و تا ۳۰ بهمن سال جاری ادامه خواهد داشت . در این مدت به صورت همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب پذیرای شما مشتریان عزیز خواهیم بود.

کارت هدیه برای اولین خریداران

روز اول جشنواره به قید قرعه ، به تعداد ده نفر از کسانی که در ساعات اولیه از فروشگاه خرید نمایند ، کارت های هدیه تقدیم خواهد شد. یک فرصت خوب و عالی برای کسانی که اولین خرید را از فروشگاه ایرانیان انجام دهند.

تخفیف های ۲۵% تا ۴۵% در جشنواره زمستانی سال ۹۶

در فروش فوق العاده ی جشنواره زمستانی ، اكثر کالاهای موجود در فروشگاه شامل تخفیف های جشنواره می شوند. این تخفیف ها حداقل۲۵ درصد و حداکثر ۴۵ درصد خواهد بود. همچنین مشتریانی که عضو باشگاه هستند ، فرصت مناسبی خواهند داشت تا علاوه بر تخفیف های جشنواره ، از تخفیف های مربوط به روز تولد و سالگرد ازدواج بهره مند شوند.

نوع کالاهایی که در این جشنواره به فروش می رسد:

فروشگاه بزرگ ایرانیان از سه طبقه ، به علاوه ی دو طبقه زیر زمین تشکیل شده است که هرکدام از آنها از شامل غرفه هایی متنوع است.

طبقات زیر زمین : این طبقات با وسعتی بیش از ۱۰۰۰ متر ، مخصوص انواع مانتو ، پالتو ، کاپشن و بارانی های بانوان می باشد.

طبقه ی همکف : شامل غرفه های مانتو ، پالتو ، کاپشن و شال و روسری (مخصوص بانوان) و در انتهای سالن همکف : انواع کاپشن ، سویشرت ، هودی ، پیراهن ، شلوار، کت و شلوار ، لباس های زیر مردانه وشال و کلاه (مخصوص آقایان) و همچنین غرفه ی عینک و اسباب بازی می باشد.

طبقه ی اول ( طبقه بالای همکف ) : انواع لباس های مجلسی دخترانه و زنانه ، بافت های بلند و کوتاه ، بلوز ، لباس زیر زنانه ، شومیز ، جوراب ، شال و کلاه زنانه ، کفش و پوتین ، روسری و شال و شلوار به فروش می رسد.

طبقه ی دوم : شامل غرفه های مربوط به انواع لباس مجلسی ، کت و دامن ، کت و شلوار ، لباس های مجلسی مخصوص کودکان ، لباس های راحتی و بیرون مخصوص نوزادان و کودکان ، اسباب بازی و لباس های ترک می باشد.

تخفیف های ویژه ، مخصوص مشترکین

یکی از امتیاز های ویژه ای که فروشگاه بزرگ ایرانیان برای مشتریان خود در نظر گرفته است ، عضویت در باشگاه مشتریان است. شما می توانید با پر کردن فرم اشتراک ، در روزهای تولد و سالگرد ازدواج و همچنین دو روز قبل و بعد آن از تخفیف های ۱۰ درصدی بهره مند شوید ، همچنین در سایر روزهای ماه تولد و ازدواج مشمول تخفیف ۵ درصدی خواهید شد. برای روزهای عادی هم که تخفیف دریافت نکرده اید ، برای تان امتیاز ثبت می شود و در صورت رسیدن امتیاز به ۶۰۰ ، کارت های هدیه دریافت خواهید کرد. خدمت کسانی که اشتراک دارند خاطر نشان می کنیم به هنگام خرید ، کارت های اشتراک تان را به صندوق تحویل دهند و یا شماره موبایل عضویت خود را اعلام نمایند.

کارت مخصوص مشترکین

قابل توجه سازمان ها و ارگان ها ( دارای تعاونی مصرف کارکنان و یا اداره رفاه پرسنل )

فروشگاه بزرگ ایرانیان ، با در نظر گرفتن موقعیت تجاری خود ، در کنار فروش عادی اقدام به سرویس دهی و پذیرش حواله و همچنین آماده ی عقد قراردار با سازمان ها ، ادارات ، کارخانه های بزرگ و شرکت های خصوصی در اقصی نقاط تهران می باشد. جهت عقد قرارداد با شماره آقای مظاهر عیسی نژاد مدیر واحد حواله و شرکت ها ۰۹۱۲۵۷۶۳۷۸۳ و یا شماره ۰۲۱۶۶۶۵۸۳۲۰ و ۰۲۱۵۵۷۶۷۳۴۸ تماس حاصل فرمایید .

قابل توجه خریداران با کارت حواله

مشتریانی که می خواهند با کارت های حواله ای خرید کنند ، حتما شماره تلفن مدیران تعاونی خود را همراه داشته باشند و قبل از خرید و گردش در فروشگاه با به همراه داشتن کارت شناسایی ، ابتدا به واحد حواله مراجعه کرده و برگه های حواله ی خود را به کارت تبدیل و آن را فعال کنند و سپس خرید خود را انجام دهند.

جوایز و جشن ها :

پایان هر جشنواره فروش فوق العاده یک مراسم با شکوه و جشن برای مشتریان عضو باشگاه مشتریان که بالاترین خرید ها را در کارت عضویت خود ثبت کرده باشند ، انجام میشود که منتخب تصاویر جشنها را در سایت فروشگاه می توانید مشاهده فرمایید . برای این فصل فروش فوق العاده زمستان ۹۶ یک دستگاه خودرو ام وی ام ۳۱۵ مشکی لاکچری به عنوان جایزه ویژه و صد ها کارت خرید و هدایای متونع در نظر گرفته شده است . خرید از همه غرفه ها و واحد ها که ثبت فاکتور کامپیوتری شود و کد قرعه کشی دریافت نماید می توانيد در این قرعه شرکت نماید .

 

bf-min

نشانی و کروکی فروشگاه بزرگ ایرانیان:

آدرس: تهران ، خیابان قزوین ، خیابان امامزاده حسن(ع) (امین الملک) ، نبش خیابان لقمان حکیم

فروشگاه بزرگ ایرانیان خارج از منطقه طرح ترافیک و زوج و فرد می باشد .

لوکیشن فروشگاه ایرانیان را ببینید . https://goo.gl/2z6R7v

نشانی شبکه های اجتماعی و سایت فروشگاه بزرگ ایرانیان :

https://t.me/iraniansc

http://www.instagram.com/iraniansc1

http://www.iraniansc.ir

تلفن ها :

۰۲۱۶۶۶۲۲۱۴۵ – ۰۲۱۶۶۶۵۸۳۲۰ الی ۹

توصیه ای هم برای استفاده بهتر از زمان : روزهای جشنواره ، ساعات ۱۰ صبح تا ۵ عصر را برای خرید انتخاب کنید ، تا زمان و راحتی بیشتری در خرید داشته باشید و بهترین انتخاب ها انجام دهید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X