خرید بهترین کت و شلوار دامادی

کت و شلوار دامادی + کت شلوار + کت و شلوار مردانه

خرید بهترین کت و شلوار دامادی

خرید بهترین کت و شلوار دامادی

بسیاری از آقایان در انتخاب لباس دامادی سخت گیر هستند و فکر می کنند باید لباسی خاص و متفاوت بر تن کنند ، از این رو وقتی وارد فروشگاهی می شوند به دنبال لباسی با ویژگی های خاص هستند. بهتر است بگوییم: کت و شلوار دامادی مانند لباس عروس تنوع زیادی ندارد و زیبایی آن به فیت بودن ، مناسب بودن با استایل ، رنگ و طرح مورد علاقه شما بستگی دارد. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این مقاله برای خرید بهترین کت و شلوار دامادی شما را راهنمایی می کنند. همراه ما باشید.

کت و شلوار دامادی را از کجا بخریم؟

اولین فکری که برای خرید کت و شلوار به ذهن می رسد سوال در مورد مکان فروش کت و شلوار دامادی است. می توان گفت این تصمیم بستگی به وضعیت مالی شما دارد. در همه شهرها و شهر تهران ، فروشگاه های مخصوص کت و شلوار دامادی با جنس و قیمت های متفاوت به فروش می رسد.

فروشگاه بزرگ ایرانیان واقع در تهران ، امامزاده حسن(ع) ، نبش لقمان حکیم ، ارائه دهنده انواع پوشاک خانواده می باشدکه بهترین کت و شلوار دامادی با نمونه برندهای کرال ، دامات را و … در غرفه مردانه به فروش می رساند.

کت و شلوار داماد چه زمانی خریده بشه بهتره؟

آقایان با توجه به این که شاغل بوده و مدام در حال جنب و جوش هستند ، وزنشان تغییر زیادی نمی کند. پس هر زمان می توانند به خرید این لباس اقدام کنند. اما توصیه می شود انجام این کار را به روز های آخر موکول کنید.

تفاوت کت و شلوار دامادی با کت و شلوار اداری

  • کت و شلوار دامادی از لحاظ قیمتی بالاتر از کت و شلوار ساده است.
  • این لباس با جلیقه ، کراوات ، پوشت و سایر اکسسوری ها استفاده می شود. اما کت و شلوار اداری و ساده این طور نیست.
  • لباس دامادی چون برای مکان رسمی پوشیده می شود ، شیک تر و جنس بهتری دارد. اما کت و شلوار ساده برای مکان های عمومی مانند اداره و یا حتی پیاده روی قابل استفاده است و چون قیمت پایین تری دارد ، هر چند ماه یکبار عوض می شود.
  • کت و شلوار دامادی اغلب بدون طرح و در رنگ های مشکی ، آبی نفتی و یا با توجه به رنگ لباس عروس انتخاب می شود. اما کت و شلوار کاری و ساده در رنگ ها و طرح های متنوع مثل چهارخانه ، راه راه و … انتخاب می شود.

در خرید کت و شلوار دامادی به چه چیزی توجه کنیم؟

لباس دامادی برعکس لباس عروس به دفعات پوشیده می شود و اکثر آقایان لباسشان را نگه داشته و در عروسی دوستان و یا روز های مهم زندگی شان چندین بار استفاده می کنند.

  • توصیه می شود در انتخاب کت و شلوار ، نظر عروس را بپرسید. زیرا بسیاری از مسائل مانند رنگ ، مدل ، طرح دار بودن یا نبود لباس برایشان مهم است.
  • کت و شلوار باید فیت بدن باشد. نه تنگ و نه گشاد باشد.
  • برای بهار و تابستان از کت و شلواری با پارچه لنین و برای پاییز و زمستان از پارچه های پشمی استفاده شود.
  • پهنای کراوات با پهنای یقه متناسب باشد. در صورتی که از پاپیون استفاده می کنید پهنای یقه کت ، کم باشد.
  • پوشت و کراوات را به هم ست کرده و متناسب با رنگ لباس انتخاب کنید.

فروشگاه ایرانیان ارائه دهنده انواع کت و شلوار مردانه در طبقه زیر زمین (۱-) می باشد.

خرید بهترین کت و شلوار دامادی

خرید بهترین کت و شلوار دامادی

خرید بهترین کت و شلوار دامادی

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X