چرا برند آدیداس؟

برند آدیداس + کفش آدیداس + کفش برند + لباس ورزشی

چرا برند آدیداس؟

چرا برند آدیداس؟

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، برند آدیداس یکی از محبوب ترین برندهای جهان بین مردم و ورزشکاران است. کیفیت عالی این محصول ، خلاقیتی که در طرح و رنگ محصولات استفاده شده و فن آوری های نوین به کار رفته در آن جزو دلایلی هستند که باعث معروف شدن این برند شده است. در مقاله حاضر شده با عنوان چرا برند آدیداس؟ توضیح بیشتری داده شده است. با ما همراه باشید.

تکنولوژی بالا در طراحی کفش های آدیداس

کفش هایی که شرکت آدیداس تولید می کند، انواع مختلفی دارد. برخی برای پیاده روی یا انجام ورزش های گوناگون و برخی برای فصل های مختلف سال طراحی شده اند. کفش های تابستانی این برند دارای منافذی برای خنک نگه داشتن و تنفس پا هستند ، رطوبت و عرق را از پا دور می کند. کفش های زمستانی این برند از دو لایه تشکیل شده اند ، لایه اول از جنس پنبه می باشد و باعث تنفس پا می شود. لایه بعدی از جنس فیبرهای مصنوعی بافته شده تا پا را گرم نگه داشته و از نفوذ آب ، برف و باران جلوگیری می کند.

تکنولوژی جدید در کفی و زیره کفش آدیداس

شرکت آدیداس با بهره گیری از علم و تکنولوژی جدید کفی های تولید کرده که قدرت بالایی در جذب انرژی وارد شده به کفش و انتقال آنها به زمین دارد ، از این رو برای دویدن و ورزش دو مناسب هستند. ترکیبات شیمیایی به کار رفته درکفی و زیره کفش قابلیت انعطاف آن را بالا برده است.

در قسمت هایی از کفش که در اثر برخورد با زمین زودتر ساییده می شود. از ترکیباتی جداگانه ، مقاوم تر و انعطاف پذیرتر استفاده شده است. ضمنا زیره برخی از این کفش ها به گونه ای طراحی شده تا روی سطح ناهموار ، زمین های لغزنده و مرطوب مقاوم باشد.

کفش مخصوص پیاده روی

هر فردی که قصد پیاده روی و یا دویدن دارد ، نیازمند کفشی قابل اعتماد است تا بهترین نتیجه را برایش رقم بزند. آدیداس در طی چندین دهه توانسته کفش های مخصوص پیاده روی را با فن آوری های نوین و بهترین کیفیت تولید کند. این کفش ها سبک وزن هستند ، رطوبت پا را حفظ می کنند ، انعطاف پذیر می باشند و بوی بد نمی گیرند.

در مقاله ای با عنوان کتانی پیاده روی، مهم ترین ویژگی های کفش پیاده روی توضیح داده شده است.

نکته

  • کفش آدیداس در اندازه های استانداردی برای مردان و زنان تولید می شود ، در واقع قالب آن ها به گونه ای طراحی شده است تا مردان و زنان بتوانند از یک مدل کفش استفاده کنند.
  • کفش های پیاده روی قابلیت استفاده توسط ورزشکاران را دارد.
  • پنجه کفش آدیداس به گونه طراحی شده تا پنچه و انگشتان پا به راحتی داخل آن حرکت می کند.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X