توضیحاتی در مورد لباس نارنجی

رنگ نارنجی + شیک پوشی + ست کردن

توضیحاتی در مورد لباس نارنجی

توضیحاتی در مورد لباس نارنجی

بنا به گزارش مجله ی خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، نارنجی ترکیبی از دو رنگ گرم ، زرد و قرمز می باشد ، شما با پوشیدن این رنگ از لباس بدون اینکه کار خاصی انجام دهید ، اعلام حضور می کنید. کارشناسان فروشگاه ایرانیان ، در این قسمت از مقاله توضیحاتی در مورد لباس نارنجی برای شما خواهند داد ، با ما همراه باشید.

ویژگی رنگ نارنجی

همان طور که گفتیم رنگ نارنجی از ترکیب رنگ زرد که تحریک کننده ی اعصاب است و رنگ قرمز که نشان از شور و اشتیاق دارد ، تشکیل شده است. به خاطر همین هم رنگی انرژی زا است که می تواند عصبانیت را کم کند. ضمنا باعث افزایش اشتها شده ، به خاطر همین در رستوران ها از آن استفاده می شود. کسانی که از این رنگ در لباس هایشان استفاده می کنند ، معمولا افرادی فعال ، رقابت کننده و مستقل هستند.

رنگ نارنجی و ست کردن آن با رنگ سفید

رنگ نارنجی را می توان به تنهایی در لباس های تان استفاه کنید ، اما این ست می تواند خسته کننده باشد. توصیه می شود که این رنگ را در کنار رنگ های خنثی مثل سفید استفاده کنید ، تا از جیغ بودن رنگ و لباس تان کاسته شود.

رنگ نارنجی و ست کردن آن با لباس مشکی

پوشیدن رنگ مشکی در کنار نارنجی ، باعث تاکید بیشتر روی این رنگ می شود و زیبایی این رنگ را دوچندان می کند. برای مثال شما می توانید پیراهن یا شومیز نارنجی تان را با یک شلوار مشکی ست کنید و شیک پوش تر به نظر برسید.

ست کردن رنک نارنجی با آبی و خاکستری

رنگ خاکستری ، خنثی و رنگ آبی یک رنگ سرد است ، شما می توانید با ست کردن این رنگ ها با نارنجی ، از انرژی این رنگ کاسته و ست زیبای را برای خود درست کنید.

نارنجی مرکز توجهات

اگر می خواهید در مرکز توجهات قرار بگیرید می توانید با پوشیدن این رنگ به هدف خود برسید . اگر هم می خواهید یک قسمت از بدنتان مورد توجه باشد ، باز می توانید این رنگ را به کار ببرید. برای مثال اگر می خواهید پاهایتان جلب توجه کند ، پوشیدن یک کفش نارنجی کارساز خواهد بود.

اکسسوری های نارنجی رنگ

شما می توانید در کنار لباس های تان از اکسسوری هایی که به رنگ نارنجی می باشد استفاده کنید ، مثلا می توانید از کیف ، کمربند ، شال ، تل سر و… استفاده کنید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X