انتخاب سبک های مختلف پوشیدن مانتو

مانتو-شیک

انتخاب سبک های مختلف پوشیدن مانتو

انتخاب سبک های مختلف پوشیدن مانتو

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، هر فردی سبک مخصوص به خود را دارد و متناسب با آن سبک لباس های خود را انتخاب می کند. این سبک می تواند با سن ، موقعیت و مکانی که می خواهید بروید ، تغییر کند. اما بسیاری از افراد در پوشیدن یک نوع سبک زیاده روی می کنند و همیشه طبق آن سبک یا استایل پیش می روند. گاهی بهتر است برای ایجاد تنوع و متفاوت دیده شدن استایل مان را تغییر دهیم و از حالت یکنواختی خارج شویم. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این قسمت از مقاله قصد دارند در مورد انتخاب سبک های مختلف در پوشیدن را برای شما توضیح دهند. با ما همراه باشید.

طرح حیوانات برای مانتو

خیلی از افراد علاقه زیادی به پوشیدن لباس هایی با طرح پلنگی ، گورخری و طرح پر طاووس دارند. این سبک پوشیدن لباس از گذشته های دور که مردم لباس خود را از پوست حیوانات تهیه می کردند الهام گرفته شده است. شما نیز می توانید برای ایجاد تنوع از مانتو ها و حتی روسری هایی که دارای طرح های پلنگی ، پر طاووس و .. دارند استفاده کنید. ست کردن کفش و کیف خود با این طرح نیز جذاب و زیبا خواهد شد.

مانتو با طرح حیوانات

طرح خانومانه

خیلی از خانم ها دوست دارند ، حس زنانه خود را در ظاهر و پوشش خود حفظ کنند که این خود یک ویژگی خوب می باشد. این افراد معمولا مانتو های شیک و رسمی با طرح های ساده و تک رنگ که بر اساس انحنا و پیچ و خم های بدن طراحی شده اند را ترجیح می دهند. اگر شما هم جزو این افراد هستید ، می توانید کیف و کفش های رسمی و مجلسی تان را با مانتو های خود ست کنید.

سبک ساده گرایی یا مینیمال

اگر شما فردی هستید که مدام لباس ها و مانتو های ساده و تک رنگ چسبان را انتخاب می کند ، سبک پوشش تان مینیمال است. بهتر است گاهی از این سادگی خارج شوید و از مانتو هایی که دارای طرح ها و اشکال هندسی و پراکنده ای دارند را انتخاب کرده و با یک روسری دارای خطوط هندسی و یک دستکش را ست کنید.

مانتو با سبک ایرانی

تحقیقاتی که در زمینه لباس های ایرانی انجام گرفته ، نشان می دهد که از همان گذشته های دور ، پوشش تمام بدن چه برای مرد و چه برای زن انجام می گرفته و برهنگی نداشتند. لباس های آن ها ترکیب رنگ های جذابی داشته که متناسب با آب و هوا و رنگ های طبیعت الهام گرفته شده. برای مثال در قسمت های کوهستانی که بیشتر گل های لاله می روید از رنگ های قرمز و سبز استفاده می شده . امروزه هم برداشتن کیف و پوشیدن پاپوش ، همراه با مانتوهایی با سبک ایرانی واقعا بی نظیر ، زیبا و شیک است.

مانتو-شیک

سبک بوهیمان

وقتی از سبک بوهیمان صحبت می شود یاد النگو ها بزرگ و گوشواره هایی با حلقه های بزرگ و یا لباس هایی با پارچه های گلدار و توری می افتیم. اگر شما هم مانتو هایی گشاد با طرح های گلدار و یا طرح های مکزیکی و شلخته می پوشید از این سبک هنری پیروی می کنید. در این سبک خلاقیت اساس کار بوده و بر بی تفاوتی نسبت به ساختار ها اجتماعی و سنتی تاکید می کند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X