رفع لکه های سفید در لباس مشکی

لباس مشکی

رفع لکه های سفید در لباس مشکی

رفع لکه های سفید در لباس مشکی

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، یکی از مشکلات پوشیدن لباس های مشکی ، ایجاد لکه های سفید است که هم می تواند به هنگام شستن لباس و هم به هنگام عرق کردن لباس ایجاد شود. این لکه های سفید گاهی با شست و شوی مکرر زیاد می شود و لباس تازه شما را که شاید بیشتر از یکی دو بار نپوشیده اید، کهنه نشان دهد. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این قسمت از مقاله در مورد رفع لکه های سفید در لباس مشکی را به شما آموزش می دهند. با ما همراه باشید.

رفع لکه های سفید لباس مشکی حاصل از شست و شو

برای رفع این مشکل کافی است هنگامی که لباس مشکی را به ماشین لباسشویی می اندازید ، قهوه ای پر رنگ درست کنید. برای این کار به دو فنجان قهوه نیاز دارید. شما باید این قهوه را همراه با لباس مشکی داخل ماشین لباسشویی بیاندازید. بعد از شست و شو ، لباس را در هوای آزاد پهن کنید ، تا خشک شود.

استفاده از رنگ های مشکی

در این مورد می توانید لباس خود را به یک رنگرزی سپرده تا لباس تان را رنگ کند و یا اینکه مقداری رنگ مخصوص لباس مشکی خریداری کرده و این رنگ را در آب حل کنید و بگذارید بجوشد. سپس لباس را داخل آن بیاندازید تا لباس تان رنگ شود. شما باید هرازگاهی لباس را هم بزنید تا رنگ به همه قسمت های لباس برسد. بعد از آن لباس را خارج کرده و در هوای آزاد پهن کنید تا خشک شود. بهتر است لباس را قبل از استفاده یک بار با آب خالی و سرد بشویید تا رنگ پس ندهد. حتما یادتان باشد ظرفی که انتخاب می کنید باید بزرگ باشد. برای این کار می توانید از قوطی های حلبی روغن های جامد استفاده کنید.

رفع لکه های سفید لباس مشکی حاصل از عرق

برای جلوگیری از این نوع لکه ، بهتر است از مام ضد عرق استفاده کنید. این مام ها علاوه بر این که نمی گذارد عرق کنید ، از بوی بد هم جلوگیری می کند. هم چنین بهتر است قبل از پوشیدن لباس مشکی حتما دوش بگیرید. علاوه بر این شما می توانید به جای استفاده از لباس های پلاستیکی از لباس هایی که نخی و پشمی یا کرپ هستند ، استفاده کنید. زیرا لباس های پلاستیکی لکه های سفید بیشتری از خود بر جای می گذارند. اگر لباس تان چرم است ، می توانید از واکس های مخصوص لباس چرم استفاده کنید.

استفاده کردن از شوینده های مخصوص

برای شستن لباس های مشکی می توانید از شوینده های مخصوص استفاده کنید. این شوینده ها مانع ایجاد لکه های سفید می شوند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X