بيوگرافي ليندا کياني

لیندا کیانی + بازیگران

بيوگرافي ليندا کياني

بيوگرافي ليندا کياني

ليندا کياني متولد ۲۳ شهريور ۱۳۵۹ در آبادان ، بازيگر است.  فارغ التحصيل فوق ليسانس رشته فلسفه است ، در يک خانواده پرجمعيت بدنيا آمد ، ۴ برادر و يک خواهر دارد او مي گويد بدون شک در سينما باند بازي وجود دارد. با ما همراه باشید تا در مورد بیوگرافی لیندا کیانی اطلاعات بیشتری بدهیم.

شانس بازيگري در کودکي از زبان خودش

يکي از دوستانم من را به جشن تولدش دعوت کرد براي رفتن به تولد دوستم آماده شده بودم که خيلي اتفاقي برنامه مان تغيير کرد و قرار شد که همراه مادرم به يک مهماني ديگر بروم البته خيلي اصرار کردم که همراه مادرم نروم ولي فايده اي نداشت و در نهايت مجبور به رفتن شدم. از خانه که خارج شديم يک گروه فيلم برداري مشغول کار بودند ظاهرا اين گروه دنبال دختري هم سن و سال من بودند براي همين به محض اينکه من را ديدند با مادرم صحبت کردند و آدرس و شماره تلفن منزل را در اختیارشان قرار داديم اتفاقا همان زمان چندين عکس هم از من گرفتند. مادرم آن موقع خيلي خوشحال شد اما قسمت اينطور بود که قبل از تماس گروه فيلم برداري آدرس ما تغيير کند و آنها ديگر دسترسي به من نداشته باشند.

احساس خوشبختي

خيلي احساس خوشبختي دارم ، چرا که سايه مادرم بالاي سرم است، همه با هم هستيم و هر شب که مي‌خوابم خدا را شکر مي‌کنم و از بودن همه خانواده در کنار هم احساس خوشبختي دارم.

دغدغه وجود خدا

در کودکی تنها دغدغه فکری ای که داشتم وجود خدا بود. شب و روز را دنبال چگونگی وجود خدا می گشتم ، هزار سوال بی جواب در اینباره داشتم که هیچ کس پاسخی برای آنها نداشت ، برای همین به سمت فلسفه رفت تا جواب سوالاتش را بگیرید.

باند بازي در سينما

بدون شک در سينما باند بازي وجود دارد و هر کسي ارتباط برقرار ميکند نوش جونش اما هر کسي هم مثل من اهل رابطه نيست بايد لطمه بخورد.

برای مشاهده عکس های حضور ایشان در فروشگاه بزرگ ایرانیان به قسمت گالری عکس مراجعه کنید.

منبع : فتوکده

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X