بیوگرافی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست

بیوگرافی الناز شاکردوست

بیوگرافی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست متولد ۷ تیر ماه ۱۳۶۳ در تهران، بازیگراست. فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش و طراحی صحنه از دانشگاه آزاد تهران مرکزی و فوق لیسانس هنر از دانشگاه لندن انگلستان می باشد یک خواهر بنام الیکا و یک برادر بنام علی دارد.در این قسمت از مقاله می توانید با بیوگرافی الناز شاکردوست بیشتر آشنا شوید.

خانواده و دموکراسی

دومین فرزند خانوده است، پدرش تاجر ابزارالات صنعتی و مادرش خانه دار است. دموکراسی در خانواده شاکردوست به معنی تمام اجرا می شود، در کار هنر به هیچ عنوان کسی مانع او نشد و مخالفت کاملا در خانواده اش بی معناست.

رتبه ۱۱ کنکور

در رشته ریاضی با معدل ۱۹/۲۳ دیپلم گرفته است و رتبه اش در کنکور هنر ۱۱ بود و او بازیگری تئاتر را برای ادامه تحصیل بر می گزیند.

شروع بازیگری

او بازیگری را با تئاتر دانشجویی آغاز کرد در سن نوزده سالگی از همین تئاترها به فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد پیوست و اولین تجربه خود را بدست آورد. به گفته کیومرث پوراحمد وقتی دنبال یک بازیگر حدوداً ۲۰ ساله میگشته که الناز رو دیده و از بازی وی که در آن موقع در تئاتر بازی می کرده خوشش آمده و او را در فیلم گل یخ به عنوان بازیگر نقش اول بازی داده است.

علاقه به موسیقی

از کودکی عاشق بازی و نواختن پیانو بوده به طوری که همه اطرافیان پی به استعداد ذاتی او برده بودند با اینکه در خانواده او هیچ پیش زمینه هنری وجود ندارد اما او علاقه فراوانی به موسیقی دارد.

هنرمندان مورد علاقه

از بین خوانندگان پاپ صدای رضا صادقی را می پسندد در ميان بازیگران زن به بازی گوهر خیراندیش و گلشیفته فراهانی و از بین بازیگران مرد مرحوم منوچهر نوذری و شهرام حقیقت دوست علاقه مند است.

در یک قدمی مرگ

ایفای موقعیت خودکشی در فیلم تابو در سال ۹۳ نزدیک بود به مرگ واقعی الناز شاکردوست منجر شود، او با دور شدن از ساحل در حال غرق کردن خود در فیلم بود که ناگهان به سمت گرداب دریا کشیده می شود و در ثانیه ها آخر زندگی اش توسط زن و مرد ساکن روی کشتی فرسود نجات پیدا می کند.

دنیای شاد لباس

تنوع رنگ در انتخاب‌ های لباس الناز اولین چیزی است كه به چشم می‌ آید. در این سال‌ های رفته می‌ توان او را با ده‌ ها رنگ مانتو به خاطر آورد؛ آن هم نه رنگ‌ هایی متداول مثل سفید ، سورمه‌ ای و … رنگ‌ های خاص ، تند و جسورانه كه به قول خودش خبر از روحیه شاد ، پرانرژی و فارغ از افسردگی این بازیگر جوان می‌ دهد.

ایشان در فروشگاه بزرگ ایرانیان حضور داشته اند که شما می توانید در قسمت گالری تصاویر همین سایت ، عکس های آن را مشاهده نمایید.

منبع : فتوکده

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X