بیوگرافی امیر کاظمی

امیر کاظمی

بیوگرافی امیر کاظمی

بیوگرافی امیر کاظمی

امیر کاظمی متولد ۱۹ آبان ماه سال ۱۳۶۹ در تهران ، بازیگر است. پدرش اصالتا تهرانی و مادرش اصالتا آلمانی است ، یک برادر کوچک تر از خود بنام آرش دارد ، علاوه بر بازیگری ورزش شنا و اسکیت را بصورت حرفه ای دنبال میکرد و تا رده ملی نیز رفت اما سر از عالم بازیگر در آورد او در موسیقی نیز فعالیت دارد. در این مقاله در مورد بیوگرافی امیر کاظمی صحبت خواهد شد.

شروع فعالیت

امیر کاظمی با خبرنگاری وارد عرصه هنری شد. در سن ۱۴ سالگی وقتی برای تهیه یک گزارش محلی در مورد سریال کتابفروشی هدهد به محل فیلم برداری می رود مرضیه برومند برای سکانس پایانی سریال از او میخواهد بازی کند و این خوش شانسی شروعی می شود بر بازیگری او … .

فیلم تا شهرت

در سال ۸۵ برای اولین بار در فیلم کوتاه دوئت حضور پیدا کرد. بازی اش در سریال همه بچه های من سال ۱۳۸۷ در نقش پسر بچه ای در کنار بازیگران مشهور، موجب دیده شدن میشود ، اما سریال شمعدونی سال ۹۴ بکارگردانی سروش صحت و بازی در کنار بزرگانی جون هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی ، بهنام تشکر و… باعث شهرت وی شد.

ازدواج

امیر کاظمی در ۲۴ سالگی با مهتاب محسنی ازدواج کرد.

نحوه آشنایی با همسر

اول که مهتاب را دیدم وسط حیاط دانشگاه تهران روی زمین نشسته بود و خیلی راحت و خودمونی داشت قورمه سبزی می خورد ، اونم چه خوردنی که نصفی از همکلاسی هاش کنارش نشستن و به هیچکسی حتی یک لقمه هم تعارف نکرد. وای هنوز هم ، او صحنه و با یادآوری اون روز حالم عوض می شه … . توی اون لحظه این قدر حالم دگرگون شد و تو یک نگاه عاشق شدم که هم حرف زدن یادم رفت هم این که اون روز از انقلاب تا شهرک غرب را پیاده رفتم این اتفاق ساده تمام زندگی من را عوض کرد و دو سال من برای رسیدن به مهتاب تحمل کردم.

ازدواج بدون عروسی

از دید من و مهتاب ، گرفتن عروسی کار جالبی نبود، آره عروسی نگرفتیم برای این که با خودمون گفتیم خرج عروسی را صرف خرید خونه و پس انداز کنیم. شاید باورش برای کسانی که این گفتگو را می خوانند سخت باشد اما کل خرج مراسم برای من چیزی نزدیک به ۳۰۰ هزار تومان شد ، خیلی ساده تر از اون چیزی که حتی خودم تصور می کردم.

افتخارات

برای بازی در سریال لیسانسه‌ ها نقش مازیار، یکی از سه جوان اصلی آن کاندید دریافت جایزه حافظ از جشنواره معتبر مجله دنیای تصویر شد.

منبع: فتوکده

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X