بیوگرافی علی انصاریان

علی انصاریان + بازیگر + خواننده + فوتبالیست

بیوگرافی علی انصاریان

بیوگرافی علی انصاریان

علی انصاریان متولد ۱۴ تیر ۱۳۵۶ در تهران ، بازیکن پیشین و بازیگر فعلی است. وی هر سه حرفه پرطرفداران در ایران رو تجربه کرده ، ابتدا بازیکن فوتبال بود سپس خواننده شد و الان وارد حرفه بازیگری و تهیه کنندگی و حتی کارگردانی شده است و سابقه بازی در پرسپولیس و سپس در استقلال را هم دارد. در این قسمت از مقاله با بیوگرافی علی انصاریان بیشتر آشنا خواهید شد.

پرحاشیه و جنجالی

انصاریان در زمان بازیکنی کم حاشیه نداشت ، او با چندین سال بازی در پرسپولیس در تصمیمی عجیب به تیم استقلال تهران پیوست به همین دلیل توسط دو تیم همیشه مورد انتقاد شدید هواداران بود ، در سال ۹۰ آهنگی مشترکی رو  بعنوان خواننده تولید کرد.

پسری مطیع

خانواده او یك خانواده كم‌جمعیت است و اتحاد و صمیمیت خاصی در میان آنها وجود دارد؛ طوری كه دیگر در این خانواده ستاره‌ای به نام علی انصاریان وجود ندارد ، بلكه او پسری مطیع و آرام برای مادرش و برادری دلسوز و مهربان برای خواهر و برادرش است.

علی انصاریان مجرد است

علی انصاریان ۳۸ ساله تا به الان ازدواج نکرده و مجرد است او در پاسخ به سوالی در مورد ازدواج نکردنش و معیارش برای همسر خوب گفت :تنها ملاك من انسان بودن است. پول ، ثروت ، شهرت و. . . هیچكدام برایم اهمیتی ندارد. تنها انسان بودن برایم اهمیت دارد. اینكه همسر من قرار است در آینده مادر فرزندان من هم باشد ، مهم است كه چطور آدمی باشد. هنوز به آن انتخاب نرسیده‌ . او در مورد خودش می گوید :ساده ، خودمانی ولی همیشه در لاك خودش است و كاری به كار كسی ندارد؛ مگر اینكه به كارش كار داشته باشند خیلی وقت‌ ها میبینم و میبخشم ولی تا آخر عمر فراموش نمی‌كنم. علی انصاریان كسی است كه لطف خدا شامل حالش بوده و از صدقه سر مادر و پدرش به جایی رسیده است خدا را شكر كه هیچ‌ وقت دستم جلوی كسی دراز نبوده است.

دغدغه ام فقط هنر است

بزرگترین دست آوردش در بازیگری را پیدا کردن دوستان جدید میگوید ، می گیرد همه می دانند من آدم رفیق بازی هستم ، به فکر مربی گیری نیست و تنها دغدغه اش را هنر می نامند ، خیلی کم فوتبال بازی می کند ، عاشق فیلم دیدن و مطالعه است و می گوید به سفارش پرویز پرستویی کتاب رو بلند بلند می خواند تا تمرینی باشد برای فن بیانش.

اولین سکانس

اولین سکانس بازیگری اش در تلویزیون در سریال زیر آسمان شهر بود و سپس در سینما هم در فیلم پاداش سکوت به کارگردانی مازیار میری دو سکانس بازی کرد.

برای مشاهده ی عکس های حضور ایشان در فروشگاه بزرگ ایرانیان به قسمت عکس های گالری ، همین سایت مراجعه کنید.

 

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X