بیوگرافی افسانه پاکرو

افسانه پاکرو + بازیگر

بیوگرافی افسانه پاکرو

بیوگرافی افسانه پاکرو

افسانه پاکرو متولد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۲ در اهواز ، بازیگر است. اصالتا ترک است ، اما در اهواز بدنیا آمده ولی خودش را آبادانی می داند ! فارغ التحصیل رشته نقاشی در مقطع کارشناسی است ، فقط یک خواهر بنام سعیده دارد. در این قسمت از مقاله در مورد بیوگرافی افسانه پاکرو صحبت خواهد شد. با ما همراه باشید.

شروع فعالیت

پس از گرفتن فوق دیپلم به خاطر علاقه اش به بازیگری در یک دوره از کلاس های حمید سمندریان شرکت کرد و از آنجا به بازی در فیلم محکومین بهشت در سال ۸۳ انتخاب شد.

شهرت

یک سال بعد از ورود به عرصه بازیگری در سال ۱۳۸۴ بازی اش در فیلم رویای خیس به کارگردانی پوران درخشنده با محمدرضا غفاری وی را به شهرت رساند.

افسانه و خواهرش سعیده

افسانه در همه زمینه ها حتی بازیگری یک همراه دوست داشتنی دارد. سعیده خواهر بزرگتر او که فاصله سنی آنها یک سال است. دو خواهر که از نظر خودشان ، دوقلو هستند. علاقمندی هایشان ، فعالیت شان و حتی لباس هایشان هم شبیه هم است.

مادر و دختر نقاش

من دانشگاه نقاشی خواندم اصلاً قبل از بازیگری ، بیشترین علاقه ام نقاشی بود همچنین مادر من نقاش هستند. نقاش فوق العاده ای هم هستند. ایشان با این که تحصیلات آکادمیک در زمینه نقاشی ندارند واقعاً عالی کار می کنند و من که رشته تحصیلی ام نقاشی بوده از دیدن آثار ایشان متعجب می شوم. به نظرم استعداد مادرم در نقاشی بیشتر ذاتی است.

علاقه به خلبانی و ترس از ادامه …

افسانه : من و سعیده علاقه زیادی به خلبانی داشتیم ولی آن زمان برای خانم ها خلبانی نبود. بنابراین مجبور شدیم مهمانداری را انتخاب کنیم. حتی آن زمان که می خواستم این دوره را بگذرانم ، سنم خیلی کم بود و اجازه نمی دادند ولی آنقدر اصرار کردم که قبول کردند. ولی جالب است درست شبی که می خواستیم پرواز کنیم و لباس هایمان را دادند من انصراف دادم. ترسیدم هواپیما سقوط کند. فکر می کنم خانواده ام خوشحال شدند ، ولی خب کسانی که با ما همدوره بودند الان یا مهماندار هستند یا خلبان. کلاً دوست های خلبان زیاد دارم.

ازدواج

خبر ازدواج وی هنوز بصورت رسیم منتشر نشده است.

برای مشاهده عکس های حضور ایشان در فروشگاه بزرگ ایرانیان به قسمت عکس های گالری همین سایت مراجعه کنید.

منبع: فتوکده

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X