لباس مجلسی و گردنبند مناسب آن

بدلیجات + زیورآلات + لباس مناسب برای زیورآلات

لباس مجلسی و گردنبند مناسب آن

لباس مجلسی و گردنبند مناسب آن

یکی از انتخاب هایی که باید به هنگام پوشیدن لباس های مجلسی انجام داد ، انتخاب اکسسوری مناسب است. اکسسوری در زیبا نشان دادن و پوشاندن عیب های بدنتان تاثیر بسزایی دارد. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این قسمت از مقاله در مورد ” لباس مجلسی و گردنبند مناسب آن برای ” شما توضیح خواهند داد. پس با ما همراه باشید.

رنگ لباس و انتخاب زیورآلات

یکی از نکاتی که در انتخاب اکسسوری متناسب با لباس تان باید به آن توجه کنید ، رنگ لباس است.

  • اگر می خواهید لباس مجلسی بپوشید که مشکی است ، بهترین راه انتخاب زیورآلات متالیک است زیرا ظاهری کلاسیک به شما می بخشد.
  • اگر لباسی به رنگ قرمز می پوشید ، جواهری که دارای سنگ قرمز هست و یا رنگ هایی نزدیک به مسی دارند را انتخاب کنید. این جواهر می تواند لعل یا یاقوت باشد.

طرح لباس و زیورآلات مناسب آن

  • اگر قرار است لباس تان دارای طرح باشد ، مثلا پلنگی یا راه راه ، بهتر است ، زیورآلاتی انتخاب کنید که طرح های ساده تری دارند. ترکیب این طرح های شلوغ با زیورآلات، جلوه ی خوبی ندارد.
  • اگر قرار است با لباس طرحدارتان از جواهر استفاده کنید ، ست کردن سنگ جواهر با رنگ لباس تان جالب خواهد بود. برای مثال لباس هایی با طرح پلنگی که خال هایی مشکی دارد را می توان با جواهری که سنگ مشکی دارند ، ست کنید.

توجه کردن به یقه لباس مجلسی

شما می توانید متناسب یقه لباس، زیورآلات خود را انتخاب کنید.

  • اگر می خواهید لباسی بپوشید که یقه آن گرد است ، گردنبندی انتخاب کنید که فضای خالی بالای یقه را پر کند.
  • اگر یقه لباس تان باز است ، از گردنبندهای مهره ای بزرگ و شلوغ استفاده کنید.
  • برای لباس هایی با یقه دکلته که گردن و قسمت بالای سینه به طور کامل باز است ، گردنبند هایی گرد و کوتاه که فقط دور گردن را می گیرد و همچنین گردنبندهای کریستالی و جواهراتی با این مدل زیبا و چشم نواز خواهد بود.
  • برای لباس هایی با یقه هفت نیز گردنبند هایی به شکل هفت و تیز مناسب ترند.

زیورآلات مناسب با پیراهن مجلسی مشکی

پیراهن مشکی یکی از لباس های پرطرفداری است که تقریبا همه شما از آن استفاده کرده اید. بنا به گزارش کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان ، تقریبا همه رنگ زیور آلات، قابلیت ست شدن با لباس مشکی را دارند. اگر پیراهن تان کوتاه است ، یک گردنبند صدفی با گوشواره های ریش ریش و النگوهایی که با بیشتر شدن آن ها صدا می دهند را ، استفاده کنید. اگر قرار است به یک محل رسمی تر مثل عروسی بروید زیورآلات شما باید درخشان تر باشد. می توانید از جواهرات درخشنده و ست النگو یا دستبند استفاده کنید. اگر لباس مشکی تان دارای مهره یا منجوق دوزی است ، از گردنبند های ساده تر استفاده کنید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X