با چند تغییر ساده زیباتر دیده شوید

با چند روش ساده زیباتر دیده شوید + شیک پوشی + فروشگاه بزرگ ایرانیان

با چند تغییر ساده زیباتر دیده شوید

با چند تغییر ساده زیباتر دیده شوید

بنا به گزارش مجله ی خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، گاهی می توانید با چند تغییر ساده زیبا تر دیده شد. این تغییرات می تواند روی دامن ، شلوار و یا پیراهن اعمال شود و اندام شما را متناسب تر و خوش استایل نشان دهد. با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید تا با ایجاد چند تغییر ساده در لباس زیباتر دیده شوید.

رنگ بلوز و دامن

بعضی از افراد به هنگام خرید بلوز و دامن نوع تک رنگ آن را انتخاب می کنند. این لباس استایل شما را یکنواخت نشان می دهد و ممکن است خسته کننده به نظر برسد. مخصوصا اگر رنگ این بلوز و دامن زرد و نارنجی باشد. برای رفع این مشکل می توانید از یک پیراهن اسلیم فیت( مثلا اگر اندامتان درشت است ) از یک پیراهن راه راه افقی انتخاب کنید و آن را با یک دامن مشکی بپوشید. این تفاوت رنگ بین دامن و بلوز ، شما را متناسب تر و خوش فرم تر نشان می دهد.

رنگ کت و شلوار

بنا به گزارشات گروه خبری فروشگاه ایرانیان ، با چند تغییر ساده و جالب می توان فرم بدن را اصلاح کرد. این مورد برای آقایان هم صدق می کند ، مخصوصا وقتی از کت و شلوار استفاده می کنند. اگر قرار است کت و شلوار و کت و دامن ساده باشد ، زیر آن لباسی با رنگ دیگر بپوشید ، با این کار باسن و ران های خود را کوچکتر نشان می دهید. مثل افرادی که فرم بدن شان گلابی شکل است و اگر لایه ی داخلی لباس ( تاپ و یا پیراهن ) با شلوار ، از لحاظ رنگ یکسان بوده و با رنگ کت در تضاد باشد ، به شما کمک می کند تا شکم و پهلویتان کوچکتر دیده شود.

نحوه ی پوشیدن کفش و شلوار

اگر اهل شیک پوشی هستید باید بدانید که با هر کفشی چه مدل شلواری بپوشید. در فصل زمستان با نیم بوت هایی که تا قوزک پا هستد ، شلوار اسلیم فیت یا راسته بپوشید و پایین آن را تا بزنید. با کفش های پاشنه بلند هم ، که البته نباید رسمی باشند ، شلوار های جذب یا اسلیم فیت مناسب تر است. ولی به جای تا زدن آن ، می توانید کمی پایین شلوار را جمع کنید. با کفش های تخت یا عروسکی و کالج هم باید شلوار جین راسته بپوشید. در صورت تا زدن شلوارتان باید بدانید که این روش می تواند شما را کوتاه تر نشان دهد. پس برای خانم ها و آقایان قد بلند بهترین گزینه می باشد.

چند نکته برای افراد قد بلند

شما می توانید با اضافه کردن قسمت های رنگی به لباس خود ، مثل دکمه ، کمربند ، دستمال گردن یا حتی کفش های رنگی متناسب تر دیده شوید. استفاده از وسایل جانبی بزرگ مثل کیف ، گردنبند و … با سایز بزرگ نیز برای بهتر دیده شدن شما لازم است. فقط به یاد داشته باشید که اندازه ی آن نباید زیاد بزرگ باشد. بعضی از افراد قد بلند و درشت اندام مبادرت به پوشیدن لباس های شل و آویزان ، گشاد و پفی می کنند که فقط آن ها را بزرگ تر نشان می دهد. با انتخاب لباس به سایز خود نه تنها لاغر تر دیده می شوید ، بلکه زیبا تر و شیک تر دیده خواهید شد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X