نکات مربوط به خرید کمربند

کمربند مردانه

نکات مربوط به خرید کمربند

نکات مربوط به خرید کمربند

بنا به گزارش مجله ی خبری فروشگاه بزرگ ایرانیان ، کمربند یک نوار یا تسمه باریک و انعطاف پذیر از جنس چرم یا لاستیک و … است ، که در گذشته فقط برای نگه داشتن شلوار یا لباس ها به کاربرده می شد. همچنین کارگران و مهندسان هم برای آویختن یا همراه داشتن ابزار آلات از آن استفاده می کردند. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این قسمت از مقاله در مورد نکات مربوط به خرید کمربند برای شما توضیح خواهند داد. با ما همراه باشید و بهترین انتخاب را انجام دهید.

کمربند

امروزه کمربند یکی از اکسسوری های مهم به حساب می آید که نقش مهمی در تیپ و استایل هر فرد دارد و شاید دیگر کمتر به جنبه ی کارآمد بودن آن توجه می شود و بیشتر حالت تریینی و زیبایی دارد. یکی از مواردی که در انتخاب کمر بند باید به آن دقت شود این است که هر شلوار یا لباسی که حلقه کمربند دارد باید به آن کمربند ببندید. کمر بند ها جنس ها ، سگک ها و ضخامت های مختلفی دارند که هرکدام از آنها مناسب یک نوع تیپ و استایل است.

رنگ و جنس کمربند

مهم ترین نکته برای انتخاب کمربند ، توجه به کفش است که باید کمربند را با آن ست کنید. البته نه به هر قیمتی. چون ممکن است کفش شما رنگ یا جنس خاص داشته باشد و شما روزها دنبال کمربند ست بگردید و پیدا نکنید. حال اگر تیپ شما رسمی باشد ، در این صورت حتما کفش و کمربند خود راباید ست کرد.

سگک کمربند

نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه شود ، سگک کمربند است. اگر شلوار شما حالت اسپرت و حتی جین دارد بهتر است از سگک هایی که ظریف و نازک هستند استفاده نکنید. همچنین توصیه ما به شما این است که برای لباس های رسمی نباید از کمربندهایی که سگک درشت دارد استفاده کرد. سگک با طرح ها و شکل های عجیب هم توصیه نمی شود. زیرا علاوه بر این که این سگک ها خوب نیست ، شما را جلف هم نشان می دهد.

سایز کمربند

امروزه کمربندها در سایز بندی های مختلفی وجود دارند که می توانید متناسب سایز و جنس شلوار خود آن را انتخاب کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که به هنگام خرید کمربندی را انتخاب کنید که قلاب آن در سوراخ میانی بسته شود. تا اگر احتمالا چاق یا لاغر شدید ، مشکلی ایجاد نشود. حتما به این نکته نیز توجه کنید که وقتی کمربند را می بندید مقداری از ان باید باقی بماند.

رنگ کمربند

خوب است که در کمدتان یک کمربند مشکی ، یک کمربند قهوه ای. یک کمربند سرمه ای داشته باشید. داشتن یک کمربند طرح دار که طرح پوست کروکودیل و یا مار داشته باشد ، نیز خوب است. اما اگر نمی توانید همه ی این کمربند ها را داشته باشید ، سعی کنید رنگی را انتخاب کنید که با بیشتر لباس هایتان ست شود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X