۶ روش مطمئن برای ست کردن لباس های قدیمی

ست کردن لباس های قدیمی + لباس کهنه

۶ روش مطمئن برای ست کردن لباس های قدیمی

۶ روش مطمئن برای ست کردن لباس های قدیمی

چند وقت پیش در حال تمیز کردن کمد لباس هایم بودم که متوجه شدم بیش از ۲۰ دست لباس برای مهمانی ، بیرون رفتن و … دارم. مطمئنا با تعمیر بعضی از آنها ، تعداد لباس هایم بیشتر خواهد شد. این بدان معنی است که برای دو ماه آینده می توانم بدون خرید هیچ گونه لباسی ، هر روز متفاوت باشم.” 6 روش مطمئن برای ست کردن لباس های قدیمی

کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان در این مقاله کمک می کنند تا نگاهی به کمد لباس تان بیندازید و بدانید که لازم نیست زیاد به خرید بروید.

۱- لباس خود را مناسب فصل انتخاب کنید

هنگامی که به کمدتان نگاه می کنید ، لباس هایی را خواهید دیدکه مناسب فصل نیستند و بعضی از آن ها به قدری خسته کننده و تکراری شده اند که فعلا قصد پوشیدنشان را ندارید. پس وقت آن رسیده تا این لباس ها را کنار بگذارید. ( در کمدتان محلی را مشخص کنید که لباس های خارج از فصلتان را در آن قرار دهید).

۲- لباس هایی را که دوست ندارید حذف کنید

لباس ها را یکی یکی بررسی کرده و مشخص کنید که آیا می توان دوباره آن را پوشید و یا اینکه باید کلا از کمدتان حذف شوند. برای این کار لازم است به چند سوال پاسخ دهید:

  • آیا لباس مورد نظر برای استفاده مجدد مناسب است؟
  • آیا تمیز کردن و شستن آن سخت است و همیشه با آن درگیر بوده اید؟
  • آیا این لباس و یا اکسسوری را دوست دارید؟
  • آیا از پوشیدن آن خسته شده اید زیرا ظاهری یکنواخت به شما می دهد؟
  • آیا تغییر رنگ داده و یا نه؟

۳- عکاسی از کمد لباس

عکاسی از لباس هایتان در کمد می تواند ایده جالبی باشد تا همه لباس هایتان را مشاهده کرده و ست های جدید و جذاب تری ایجاد کنید. ( مسلما با اینکار عکس لباس در مقابلتان بوده و هیچ چیزی از دید ، پنهان نمی ماند).

۴- خلاقیت خود را با ترکیب رنگ های مختلف تکمیل کنید

برای ست کردن درست لباس ها ، از ترکیب رنگ استفاده کنید. انتخاب ترکیب های رنگی غیر منتظره و خلاقانه می تواند احساس جدیدی به شما هدیه کند.

برخی از این مجموعه های رنگی می توانند از رنگ های اصلی ، رنگ های مشابه و رنگ های مکمل انتخاب شوند.

۵– مطابقت دادن لباس ها با یکدیگر

اگر لباس های زیادی دارید ، با کنار هم قرار دادن و مطابقت دادنشان با یکدیگر ( از نظر رنگ ، جنس ، شکل و … ) ست های جدیدی از لباس ایجاد کنید. برای این کار حتی می توانید کفش های پر زرق و برق تان را بیرون آورده و سایر لباس هایتان را با آن تطابق دهید.

۶- مرتب نگه داشتن لباس ها

هر از چند گاهی لباس هایتان را مرتب کرده و اتو بکشید ، این کار به شما کمک می کند تا در زمان خود صرفه جویی کنید. اجازه ندهید لباس هایتان از کنترل خارج شود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X