۶ مدل از جدیدترین کیف های زنانه و دخترانه – سری اول

۶ مدل از جدیدترین کیف های زنانه و دخترانه – سری اول

۶ مدل از جدیدترین کیف های زنانه و دخترانه – سری اول

خرید جدیدترین مدل از کیف، خواست هر شخصی می باشد. کارشناسان فروشگاه بزرگ ایرانیان با توجه به این خواسته ، به معرفی ۶ مدل از جدیدترین کیف های زنانه و دخترانه – سری اول در قالب مقاله می پردازند که در فروشگاه ایرانیان موجود بوده و به صورت حضوری و غیر حضوری به فروش می رسد.

۱-کیف دخترانه

کیف دخترانه با کد ۵۵۴۷-۰۷۷۰ کیفی است، که به صورت دستی و رو دوشی استفاده می شود. جنس آن از چرم مصنوعی بوده و سایز آن متوسط است. کیف با زیپ بسته شده و آستر پارچه ای دارد. برای شیک تر دیده شدن بهتر است با مانتوهای اسپرت ، کفش کالج و یا کتانی مشکی ست شود.

کیف دخترانه

۲-کیف پاسپورتی

کیف پاسپورتی ، مدل سرخ پوستی با کد ۱۰۳۸-۱۴۱۰ به صورت رودوشی قابل استفاده است. جنس آن از چرم مصنوعی بوده و سایز آن متوسط می باشد. بند کیف قابل تنظیم بوده و با زیپ و مگنت بسته می شود. کیف دارای آستر پارچه ای است.

برای زیباتر دیده شدن با کیف پاسپورتی ، بهتر است با مانتوی پانچ ، شلوار جین مشکی ، جذب و کفش اسپرت ست شود.

کیف پاسپورتی

۳-کیف رودوشی مرجانی

کیف پاسپورتی مرجانی با کد ۷۰۰۶-۱۴۱۰ با بند قابل تنظیم به صورت رودوشی استفاده می شود. این محصول از جنس پارچه بوده و سایز آن متوسط است. برای شیک تر دیده شدن پیشنهاد می شود با مانتو اسپرت و تک رنگ ، کفش کالج یا عروسکی و شالی با طرح چهارخانه ست شود.

کیف چهارخانه

۴-کیف رودوشی یوتاب

کیف پارچه ای یوتاب با طرح سنتی خود و کد ۰۰۲۵-۱۴۱۰ برای دختران جوان مناسب بوده و در فروشگاه بزرگ ایرانیان به فروش می رسد. مشخصات آن عبارت است از : سایز ( متوسط ) ، رنگ بندی ( متنوع ) ، بند ( قابل تنظیم ). ضمنا جنس داخلی کیف از چرم بوده و قابل استفاده برای پیاده روی و انواع مهمانی می باشد.

توصیه می شود برای شیک تر دیده شدن ، با مانتو و کفش سنتی استفاده شود.

کیف سنتی

۶-کیف رودوشی زنجیردار

کیف رودوشی ۱۲۷۷ با کد ۱۲۷۷-۴۶۸۱ ، محصول کشور ایران و تولید شده در شرکت مکث می باشد ، که به صورت رودوشی ( با بند فلزی و زنجیری ) ، قابل استفاده در مهمانی ها و مجالس است .کیف از جنس چرم بوده و دارای ۶ ماه ضمانت می باشد.

کیف چرمی

۷-کوله چرمی تاس

کوله پشتی ، کیفی است با دو بند که از شانه ها می گذرد و کیف را روی کمر نگه می دارد. کوله چرمی تاس نمونه ای از این نوع کیف بوده و مناسب جوانان زیبا پسند می باشد که به وسیله زیپ و مگنت بسته می شود . جنس آن از چرم مصنوعی بوده و آستر پارچه ای دارد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
X